Wpis z mikrobloga

Nie mogłem dziś spać w nocy bo przypomniał mi się jeden z najgłośniejszych scamów w historii polskiego internetu, Pobieraczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zarejestrowałem się tam gdy miałem 14 lat, bo szukałem czegoś konkretnego do szkoły, żadnych pirackich gier czy innego rodzaju rozrywki.
Nigdy nie zapomnę jak dostałem pasem po tyłku od swojego starego, gdy przyszedł mail z wezwaniem do zapłaty xD
#internet #nostalgia #gimbynieznajo
Lolenson1888 - Nie mogłem dziś spać w nocy bo przypomniał mi się jeden z najgłośniejs...

źródło: pobieraczek

Pobierz
  • 28
@tusk: podczas rejestracji podałem prawdziwe dane młody głupi i normalnie list dostałem że jak nie wpłace to windykator się tym zajmie po tym wszystkim jak poczytałem w necie że to oszusci i żeby nic nie płacić to wysłałem im e-maila z jakims odwołaniem co ktoś w necie napisał i tak się ta sprawa skonczyła potem założyłem fejkowy e-mial i z głowy ... Młody głupi ... Jeszcze inna akcja była ale to
@Lolenson1888: O Matko Święta, pamiętam jak przed tym gównem ostrzegali nas na godzinie wychowawczej bodajże w gimnazjum. Miałem ciężką bekę z innymi znajomymi jak komuś coś takiego się może przytrafić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie kiedyś całkiem dużo było takich dużych scamów w internecie