Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja tak mam, czy wszyscy?
Na twitterze ogólnie obserwuję osoby i tematy związane z wojną na Ukrainie, Oryx, Aryo, różne profile osintwców itd. Od kilku miesięcy oprócz kont które obserwuje na stronie coraz częściej pojawiają się posty coraz bardziej odklejonych dziwaków i #!$%@?ńców wszelkiej maści. Jakieś konta z profilowymi rzeżb Greckich co pieprzą jakieś niespójne pierdy o upadku zachodu, jacyś ultra trumpowcy, ian miles cheong, radio genoa i podbne dziwne osobowości których to nie znam i których to wypocin słuchać jakoś mi się nie widzi.

A już miarkę konkretnie przebrało jak dzisiaj na timelinie pojawiła mi się Candance Owens ze złotą myślą że nazistowskie palenia książek w sumie były ok bo palili literaturę o transwestytach. Czuję mocno że ktoś na siłę próbuje zrobić ze mnie wariata.
#twitter #elonmusk #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 3
  • Odpowiedz
@jmryftb44SKY: to sobie mutuj albo blokuj takie konta, jeżeli spędzasz czas nad takim postem to algorytm uważa że ci się taki content podoba więc będzie go promował więcej niestety. Dodatkowo masz 2 zakładki "for you" i "following", w zakładce for you będziesz miał rzeczy rekomendowane wedle właśnie algorytmu, a w zakładce following normalnie jak dawniej, ci co ich obserwujesz i ich ewentualne podania dalej.
  • Odpowiedz