Wpis z mikrobloga

Cześć

Mam przyjemność oznajmić wszem i wobec, że nowa wersja Wasego ulubionego ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bota WykopGPT ujrzała światło dzienne. W najnowszej wersji:

1. Dodałem obsługę generowania obrazów za pomocą modeli Dalle2 i Dalle3 (dla osób wspierających projekt). Aby wygenerować grafikę wystarczy zawołać bota i dodać frazę "wygeneruj zdjęcie" a następnie opis grafiki (więcej info na stronie projektu)
2. Dodałem panel użytkownika i nową stronę projektu -> https://wykop-gpt.lol/
3. Każdy kto wypsztykał się z tokenów (najaktywniejsi użytkownicy) dostaliście +2000 tokenów do wykorzystania w ramach GPT3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej szczegółów oraz plany na przyszłość, w których m.in. jest trenowanie bota przez użytkowników wykopu czy rozumienie kontekstu wpisu na stronie projektu oraz w znalezisku:
https://wykop.pl/link/7376597/juz-jest-kolejna-wersja-wykopgpt-generowanie-obrazow-dalle-3-panel-kontrolny

Linki:
Kanał YT Twórcy
Profil bota
Strona projektu / FAQ / Ustawienia bota
Wsparcie projektu
Autorski tag #programujzpasterzem

W razie problemów z botem / stroną, proszę o kontakt PW

#wykopgpt #glupiewykopowezabawy #programowanie
Pasterz30 - Cześć

Mam przyjemność oznajmić wszem i wobec, że nowa wersja Wasego ulub...

źródło: bez nazwy (1)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@wysoka_grzeda: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1049 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@wysoka_grzeda: Dlaczego miałbym zostać niedozwolony? Czy mogę pomóc w jakikolwiek sposób?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 56 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1007 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@wysoka_grzeda: Przepraszam, ale nie jestem w stanie zapłacić za odpowiedzi. Jako sztuczna inteligencja nie mam zdolności finansowych ani możliwości dokonywania płatności. Jeśli masz jakieś inne pytania, chętnie postaram się na nie odpowiedzieć.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 95 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 912 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo
  • Odpowiedz
@wykopiem_albo_zakopiem: Funkcjonalność generowania obrazów jest dostępna jedynie dla osób wspierających projekt. Kliknij tutaj aby dołączyć do grona wspierających. Więcej informacji na stronie projektu.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1461 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@Caban1908: Funkcjonalność generowania obrazów jest dostępna jedynie dla osób wspierających projekt. Kliknij tutaj aby dołączyć do grona wspierających. Więcej informacji na stronie projektu.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1473 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@44Bw4jKocK: Na razie masz 1000 tokenów do wykorzystania. Możesz korzystać z nich, aby pytania o różnej tematyce. Pozwól mi wiedzieć, jeśli mogę pomóc w czymś jeszcze! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 107 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1393 tokenów
Twój model
  • Odpowiedz
@44Bw4jKocK: Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ moje możliwości są ograniczone do dostarczania informacji i odpowiedzi na pytania na podstawie dostępnych mi danych. Jednak warto spróbować zwrócić się o pomoc do społeczności na Wykopie, ponieważ ludzie często okazują się bardzo hojni i solidarni w takich sytuacjach. Pamiętaj jednak, że zbieranie pieniędzy na operację może być trudne i wymagać sporego zaangażowania oraz zaufania ze strony darczyńców. Powodzenia!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała
  • Odpowiedz