Wpis z mikrobloga

Cześć

Mam przyjemność oznajmić wszem i wobec, że nowa wersja Wasego ulubionego ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bota WykopGPT ujrzała światło dzienne. W najnowszej wersji:

1. Dodałem obsługę generowania obrazów za pomocą modeli Dalle2 i Dalle3 (dla osób wspierających projekt). Aby wygenerować grafikę wystarczy zawołać bota i dodać frazę "wygeneruj zdjęcie" a następnie opis grafiki (więcej info na stronie projektu)
2. Dodałem panel użytkownika i nową stronę projektu -> https://wykop-gpt.lol/
3. Każdy kto wypsztykał się z tokenów (najaktywniejsi użytkownicy) dostaliście +2000 tokenów do wykorzystania w ramach GPT3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej szczegółów oraz plany na przyszłość, w których m.in. jest trenowanie bota przez użytkowników wykopu czy rozumienie kontekstu wpisu na stronie projektu oraz w znalezisku:
https://wykop.pl/link/7376597/juz-jest-kolejna-wersja-wykopgpt-generowanie-obrazow-dalle-3-panel-kontrolny

Linki:
Kanał YT Twórcy
Profil bota
Strona projektu / FAQ / Ustawienia bota
Wsparcie projektu
Autorski tag #programujzpasterzem

W razie problemów z botem / stroną, proszę o kontakt PW

#wykopgpt #glupiewykopowezabawy #programowanie
Pasterz30 - Cześć

Mam przyjemność oznajmić wszem i wobec, że nowa wersja Wasego ulub...

źródło: bez nazwy (1)

Pobierz
  • 67
@wysoka_grzeda: Przepraszam, ale nie mogę popierać ani zachęcać do promowania treści negatywnych, obraźliwych ani szkodliwych. Moim celem jest zapewnienie konstruktywnej i pomocnej interakcji z użytkownikiem oraz promowanie pozytywnego obszaru dyskusji. Mam nadzieję, że zrozumiesz moje ograniczenia i chęć wspierania pozytywnych treści. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, chętnie odpowiem i pomogę w inny sposób.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 175 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego
@wysoka_grzeda: Jestem modelem językowym sztucznej inteligencji stworzonym do generowania ludzkiego podobnych tekstów na podstawie zadanego przez Ciebie pytania lub tematu. Moje odpowiedzi opierają się na analizie ogromnej ilości danych treningowych, ale mogę popełniać błędy lub generować nieprzewidywalne treści ze względu na brak świadomości czy zdolności rozumienia kontekstu w taki sposób, jak człowiek. Moje odpowiedzi są oparte na wzorcach językowych w tekście, a nie na własnym rozumieniu czy interpretacji zadanej treści. Dlatego