Wpis z mikrobloga

Koleś jest rozjeb tłumaczy widzom że przyczepa stała ok tylko nie widzi że przyczepa wystaje poza obrys linii poziomej. Gdyby to był garaż nie wjechał by do garażu i temu walnęli bo może gdyby nie wystawała to by nie walnęli. Ale Pan Kiki tego nie rozumie i nie ogarnia myślowo. #kikiswiat
  • 5
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Pokazywał przebitki z innych miejsc, pokazywał jak inne auta osobowe są poparkowane i rzeczywiście, większość aut wystaje poza obrys miejsc parkingowych - więc to nie jest kwestia tego, że źle zaparkował, zaparkował dobrze. Po prostu jakiś debil urządzał sobie wyścigi, nie ważne czy przyczepa by wystawała poza obrys czy nie i tak i tak dostałaby rykoszetem... Czy trzeba się dopie*****ć do wszystkiego? I szukać dziury w czymś czego nie
nastka112 - @Dzikamery: Pokazywał przebitki z innych miejsc, pokazywał jak inne auta ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-25 100439

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dzikamery: jakbyś był kiedykolwiek w cieplejszym rejonie Europy to byś wiedział, że zawsze miejsca parkingowe są za małe. Drzwi i zderzaki najczęściej obite i nikt tam z tego problemu nie robi. Po prostu taką przyczepę, trzeba ominąć jak wystaje. Tu ktoś sobie z publicznej drogi urządził tor wyścigowy i niestety nie opanował pojazdu. Zamiast wylądować na drzewie skasował Kamilowi przyczepę.
  • Odpowiedz
  • 0
@vvrong: i logiczne że wtedy stała na drodze a teraz #!$%@? na parking … weź kur myśl ten koleś to idiota. Dla normalnego kogoś to by stwierdził rozwalili to teraz niech stoi.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: no nie wiem, jak dla mnie normalne, jakiś Polaczek do niego napisał po wypadku, że ma parking w okolicy i że mu tą przyczepę przygarnie, bo ma miejsce. Nie wiadomo jak długo będzie trwać wyjaśnianie z ubezpieczalnią sprawy... Przecież to może się ciągnąć miesiącami, to co, ma ta przyczepa rozwalona stać przy drodze? Ty byś tak zostawił rozwalone auto przy drodze w obcym kraju? No ja raczej nie ;p
  • Odpowiedz