Wpis z mikrobloga

@Colis: tak jak pisali przedmówcy, nie opłaca się. Jak chcesz kupić tanio to szukaj na niemieckim amazonie i dokładnie sprawdź sklep który to sprzedaje.
Żona to wysoka kobieta? Może wystarczy jej wersja pro bez max? Wtedy zawsze trochę zaoszczędzisz, no chyba że wyświetlacz 6.7 to mus, no to zostajecie z pro max.
Dodatkowo jeżeli żona cyka dużo zdjęć i filmów to wersja ze 128gb pamięci będzie niepraktyczna bez wykupionej usługi icloud+
  • 0
@malinoon: ja mam S24 Ultra i mówi cały czas, że ona też chce taki duży telefon :P
Ok, dziękuje za wskazówkę z Amazonem. Myślisz, że odnowione przez Amazon Renewed są ok?
@Colis: ja bym odradzał kupowanie czegokolwiek ze znaczkiem apple, jeżeli jest to używka, albo odnowiony egzemplarz. Możesz trafić na przypudrowanego trupa, no i znając życie warunki kupna będą jakieś cudaczne, typu gwarancji nie ma, albo uwzględnia jakieś niewystępujące sytuacje.
No, ale sam nigdy nie skorzystałem i nie znam osoby, która by skorzystała z tej usługi więc równie dobrze mogę być w błędzie ;)
powodzenia w zakupach!
@Colis: Coś w tym jest co mówi @malinoon - ktoś kto ma dobry egzemplarz Pro to raczej sprzedaje znajomym jak już chce ten upragniony nowy. Z Iphone jest taki problem, że ich nie ma sensu zmieniać co nowy model i ludziska trzymają je dłużej. Więc dużo niby nowych Pro to jakieś po naprawach. A niestety polityka Apple jest taka, że jak wchodzi nowy model Pro to stary przestają produkować (nie tyczy