Wpis z mikrobloga

Mireczki, dzisiaj ważna data dla fanów serialu #twinpeaks

Chętnie obejrzałbym go ponownie, jednak nie mam pojęcia gdzie mogę go znaleźć. Google jak zwykle jest upośledzone w takich tematach. Nie mam VPN, a skyshowtime jest niedostępny w kraju gdzie przebywam :(

Najlepiej po angielsku z napisami polskimi lub angielskimi, ale lektor też może być.

#seriale ale taguję też #film bo pewnie wielu z Was wie gdzie szukać materiałów do obejrzenia online :)
cyconiusz - Mireczki, dzisiaj ważna data dla fanów serialu #twinpeaks

Chętnie obejrz...

źródło: dale-cooper-diane-1130-AM-february-24th-entering-the-town-of-twin-peaks

Pobierz
  • 10
@cyconiusz: Nie wiem w jakim kraju przebywasz, ale skoro SkyShowtime odpada, to zapewne masz dostęp do Paramount+, bo oni się dzielą rynkiem (Paramount jest współwłaścicielem SS), a kontent jest na tyle zbliżony, że znajdziesz tam Twin Peaks. Jak szybko oglądasz, to możesz się wyrobić w czasie darmowego trialu. Jeszcze podobno jest na appletv.
  • 1
@uncle_freddie: faktycznie, dzięki :) jestem w Szwajcarii - sprawdzę jutro czy będą napisy i może faktycznie pierwszy sezon ogarnę za free ;)

@weshu ostatni raz z torrentow korzystałem w czasach eMule czyli jakieś 20 lat temu ;) a na telefonie nigdy i nawet nie wiem czy się da
  • 2
@hidden1967: jeszcze raz dziękuję :) właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i pomyślałem, że zostawię więcej info dla @Cadfael oraz gdyby ktoś znalazł kiedyś ten wątek.

Strona działa bardzo fajnie, z tym, że na chrome i duckduckgo każda próba naciśnięcia pauzy to 6-7 pop-upów. Zainstalowałem przeglądarkę Brave i na niej nie tylko nie ma reklam, ale też odtwarzacz pozwala przewijać o 10 sekund. U mnie po wejściu w odcinek pokazuje, że serwery są