Wpis z mikrobloga

Na początku przypomnę, że powoli kończy się konkurs na najlepszy opis gry pod tagiem #losujgre w którym do wygrania jest Psychonauts. Konkurs kończy się w poniedziałek wieczorem, a ja dostałem tylko jedną reckę! Naprawdę nikomu nie chciało się nic skrobnąć oprócz @only - Wasza strata :)

OK a teraz, losowanko :) Trochę się za tym stęskniłem, bo Deadly Premonition jest naprawdę rozbudowaną grą, która trochę mnie od siebie odrzuciła, no ale lecimy z koksem.

Korzystając z http://losujgre.tk/ losuję kolejną grę w którą przyjdzie mi grać, a jest nią:

Men of War

No cóż... Strategia. Fanem takowych nie jestem, ale padło i trza grać. Do następnego wpisu :)

#losujgre
  • 4
@waruiny: Takie było założenie tagu #losujgre - aby chociaż sprawdzić czym jest dana produkcja, bo jeśli mam ją na moim koncie Steam i za nią zapłaciłem (akurat Men of War musiał być w jakimś bundlu przy okazji) to warto by jednak chociaż zainstalować i odpalić. Nie mówię tutaj o maniakalnym graniu i kończeniu na siłę każdej produkcji, nawet tych co nie lubię, ale wydaje mi się, że warto sprawdzić czym jest