Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Pater Niegdyś w czasach swojej świetności generował paręset tysięcy wyświetleń. Nagrywał materiały dla telewizji. Miał sporo patronów którzy słali mu niezły hajs. Tyle, że ekskluzywne materiały były robione na #!$%@? o ile nie zapomniał o swoich patronach. Był przecież czas, że nic nie wrzucał kilka miesięcy.
Materiałów ma nagrane z półtora roczną górką . Gapa może pomarzyć o czymś takim. I czy przekłada się to na wyświetlenia? Dziś Pater ma wyświetlenia na poziomie Gapy, interakcji między widz - Pater jest tylko na lajtach w których to często beszta swoich widzów z blachych powodów.
Wybudował Pater pokaźna chatę na odludziu bez dostępu do mediów, w domu tym mieszka sam i chleje. Plany budowy polskiej koloni w ratanakiri polubiły ciszę. Widzowie też już tak chętnie na kambodze się nie porywają.
Tylko czekać aż avocadowy scam polubi ciszę....
  • 4
Tylko czekać aż avocadowy scam polubi ciszę....


@Towarzysz_Sobaka: Harmonogram w takich scamach wygląda w ten sposób, że pik dopiero nadejdzie. To zawsze wygląda tak samo i rozkwit rozpocznie się przy zbiorach, w których wypłacą jakimś ludziom te "zyski" i te osoby jako influencerzy piramidy/scamu się tym zaczną chwalić. W tej roli miał być łysy też z gapą, ale zdążyli ich odtrącić w ostatniej chwili, choć kto wie, czy w odpowiednim momencie