Wpis z mikrobloga

O, widzę, że dzisiaj nadal nie działają serwery xD Prawie 24h od premiery, a nadal nic z tym nie zrobili.
A jakieś pastuchy z reddita dalej będą ryczeć, że nie wolno gry hejtować, przez ujowy start i niegrywalność na premierę xD
#lastepoch
  • 10
  • Odpowiedz
@marv0oo: na ich discordzie CEO pisze co chwile jakies updaty ale nic to nie zmienia w sumie, nadal sa problemy..Ciezko miec wiekszy fun z gry jak sa problemy z przejsciem z 1 lokacji do 2, albo w ogole jak jest problem z zalogoniem sie. Niby jest offline mode, ale przeniesc postaci nie mozesz pozniej na online (co jest w sumie oczywiste), wiec duzo to nie daje.
  • Odpowiedz
  • 1
Niby jest offline mode


@Marcines: mnie rozwala ten argument. Nie po to człowiek płaci, za PEŁNĄ grę, żeby na premierę grać w wybrakowany tryb. Jakbym chciał grać offline to bym odpalił Grim Dawna
  • Odpowiedz
@marv0oo: no na pewno lepiej miec offline mode niz w ogole, niektorzy maja w nosie online, ale no tak jak pisalem to wcale nie jest jakimś super rozwiązaniem jak ludzie chca handlowac albo grac ze znajomymi.
  • Odpowiedz
  • 4
no na pewno lepiej miec offline mode niz w ogole


@Marcines: no ja wolę grać w coś innego, niż w wybrakowany tryb. Ale to akurat tylko moje zdanie.

niektorzy maja w nosie online

Rozumiem ludzi co mają gdzieś tryb sam w sobie. Ale nie rozumiem ludzi, co zamiast słusznie krytykować, że jedna z głównych funkcjonalności gry na premierę zwyczajnie nie działa, gada o przechodzeniu na offline
  • Odpowiedz
  • 1
@mawmawy: no super, tobie działa, januszowi działa, karynie działa, a 2137 innym osobą nie działa. Właśnie mi się mapa ładuje już krwa 5 minutę, więc nie używaj argumentów "a mi działa" xD
  • Odpowiedz
@mawmawy: Niedziałający LE jest dalej lepszą grą od diablo 4. Przeciągu kilku dni ogarną serwery i ludzie zapomną o tym lipnym starcie a diablo dalej zostanie mobilnym gównem (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz