Wpis z mikrobloga

Jak tam opinie o nowych ajfonach? Już pewnie trochę mniej więcej wiadomo jak te telefony się sprawują, bo trochę od premiery minęło. Pamiętam, że przy serii 14 strasznie odpychały mnie komentarze o skopanych bateriach. Jak to wygląda teraz?

#apple #iphone
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@Rogi_: Akurat z popularnymi produktami jest tak, że sprzedaż napędza sama ich popularność, więc głupio jest zakładać z góry, że to dobry produkt. Z 14 też każdy pewnie pisał, że świetny telefon a dopiero potem w opiniach ludzi na różnych stronkach powtarzały się informacje o problemach z baterią, która szybko traciła wydajność.

Tak samo ja w 100% zdaje sobie srpawę z tego, że jak w końcu kupię ten telefon, to raczej
  • Odpowiedz
Tak samo ja w 100% zdaje sobie srpawę z tego, że jak w końcu kupię ten telefon, to raczej z ciekawości i dlatego bo taka jest moda, a nie dlatego bo mi to potrzebne.


@Murasame: cytat tygodnia
  • Odpowiedz
@Murasame: z 15 pro max jestem zadowolona - ładuję do 80% i baterię musiałam w ciągu dnia podładowywać tylko kilka razy - kiedy miałam kilkugodzinne rozmowy przez facetime. Nie przegrzewa się, giereczki chodzą ładnie - chodzi jak powinien.
  • Odpowiedz
@Murasame: Obecnie działam na 14 Pro, dziecko na zwykłej 14stce i po roku właściwie nie widać spadków wydajności (dalej wszystko śmiga jak szalone), bateria ze 100% zrobiła się 96%, ale realnie nie widać dużego spadku, nie zanotowałem też jakiegoś grzania a nagrywanie 4k dalej super płynne bez zacięć. Ja póki co nie widzę powodu żeby wracać na androida, szczególnie, że wszystko już zmigrowałem na icloud'a.
  • Odpowiedz