Wpis z mikrobloga

Jeden z największych politycznych trolli, frustratów regularnie obrażających innych użytkowników za poglądy polityczne i fanatyk Konfederacji ograniczający swoje życie do atakowania tej partii, rozpłakał się i woła administrację, bo ludzie nie zgadzają się z debilizmami, które dzień w dzień produkuje i orają go w komentarzach aż miło.

Apogeum hipokryzji osiągnął we fragmencie, w którym... napisał, że ludzie zwołują się do zakopywania znalezisk. xD Czaicie? Człowiek, który wola kilkaset osób listami Neuropy do newsa, że Memcem się spierdział narzeka, że ludzie mają dość jego jęków, stęków i płaczu. xD

Jankes i spółka to codzienna beka, bo takich skrajności dzięki nim poza wykopem to w zasadzie nigdzie indziej nie widzę. Już chyba wiadomo do kogo należy kolejne konto twitterowe atakujące Konfederację, które tak usilnie próbuje wypromować znaleziskami.

https://wykop.pl/wpis/75147559/to-co-sie-stalo-z-wykopem-a-szczegolnie-z-glowna-t

#bekazlewactwa #neuropa #polityka #konfederacja #bekazpodludzi #neuropamanipuluje
  • 2
  • Odpowiedz
@USSCallisto: to się nazywa psychoza, a jedną z psychoz jest schizofrenia paranoidalna ;)

najbardziej podoba mi się to: "Całe szczęście, że wykop ma już marginalne znaczenie w opiniotwórczości" - w mojej ocenie wykop nie ma żadnego większego znaczenia w opiniotwórczości, realnie aktywnych wykopków jest tyle co największa liczba osób podpisanych w najbardziej gorących znaleziskach czyli jakieś góra 6-10 tys osób. co to jest? fakt, wykop jest pewnym źródłem informacji dla innych
  • Odpowiedz
@USSCallisto: strasznie im standardy spadly w ostatnich latach, kiedys taki troll musisłbyć wiarygodny, żeby to w ogóle mialo sens, musiał klepać równocześnie podty niepolityczne,zeby sie uwiarygodnić, nie mógł teź przesadzać, zeby nie dostać łatki spamera
  • Odpowiedz