Wpis z mikrobloga

W przyszłym miesiącu kończe z tzw "narkotykami"

Kupie 20g zioła, 10g kety, 10g amfy, zależnie od wypłaty - może jakiś symboliczny koks by jakby dopełnić to co robię od jakiegoś czasu.
Spróbuje MDMA, Oxycodon i Heroinę jeśli przypadkiem trafie i koniec. Ale to jak zostanie coś z wypłaty.
Zostaje z trawką tylko sporadycznie.
I od 1 maja - po zbiciu tolerki, zregenerowaniu kichawy zaczynam ciąg kolejny do świąt.

#przegryw #narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@DonyJepp2137: Marzec bez zażywania będzie nudny ale ja się nie uzależniam a jedyny zjazd mam po ketaminie, kilka dni depresji i po sprawie. Ale też kasy oszczędze troche to wydam na co innego.
  • Odpowiedz
@Dollcel: zjazd po ketaminie? xD Jakimś ewenementem jesteś. Zjazdy to po stymulantach się miewa, po ketaminie efekty są antydepresyjne w następnych dniach przecież.
  • Odpowiedz
  • 0
@snippy_: Ketamina działa antydepresyjnie - brak ketaminy działa skrajnie depresyjnie. Żeby chociaż w dilerce leżała obok łóżka to bym dołka nie miał.
I też nie za każdym razem. Chyba dwa razy tylko miałem po K a przerw w ciągu to miałem kilka.
  • Odpowiedz
  • 0
A i w sumie po ziole mam dołek - ale też tylko jak nie mam nic w zapasie. Niedawno miałem 2 dni przerwy to tak mi się chciało...
  • Odpowiedz
@Dollcel: a to chyba że w ten sposób, jak robisz długie ciągi to może być. Ja z ketaminą mam jak najlepsze doświadczenia jeśli chodzi o wpływ na moją psychikę. A najgorszym narkotykiem jest dla mnie zioło. Nic mi tak nie zryło bani i nie #!$%@?ło życia jak ten #!$%@? chwast. Nawet heroina w którą jestem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Dollcel:

I od 1 maja - po zbiciu tolerki, zregenerowaniu

kichawy zaczynam ciąg kolejny do świąt.

brak ketaminy działa skrajnie depresyjnie. Żeby chociaż w dilerce leżała obok łóżka to bym dołka nie miał

A i w sumie po ziole mam dołek - ale też tylko jak nie mam nic w zapasie


I ty piszesz coś o braku uzależnienia i skutków ubocznych xD Przecież ty jesteś wje bany psychicznie, a poczekaj jeszcze
  • Odpowiedz
@snippy_:

zjazd po ketaminie? xD


Jak przerobisz z 1g w noc to w sumie można ten stan wracania do normalności nazwać czymś w stylu zjazdu

@Dollcel

Spróbuje MDMA, Oxycodon i Heroinę jeśli przypadkiem trafie i koniec.


Jak spróbujesz oxy lub h to faktycznie będzie koniec. Przerwy nie zrobisz raczej
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Nie mam skłonności do uzależnień. Do herci podobno mocno ciągnie a oxy to nie mam pojęcia. Mam dostęp w miare łatwy to spróbuje.

@pawel030 Gdzie to moje "uzależnienie" jak zażywałem tylko raz w tym tyg? I raz też paliłem - wczoraj i tera też ide bo mnie nosi.
  • Odpowiedz
@Dollcel: nie wiem brzmi to jak jakaś farsa.

Bo walisz ketamine w ciągu (sam to robięxD) mieszasz to z stimami i MjxD

Serio uważasz, że brnięcie w opio to rozsądnę?

Oxy próbowałem z no fajnie, grzanko, chillera i utopia. Gdybym miał na maxa #!$%@? życie i chęć ucieczki to bym popłynął oddał swoją duszę opiatom. Odpuściłem

Tak samo jak odpuściłem heroine mając ją na wyciągnięcie ręki bez jakiegokolwiek wysiłku.

Zrezygnowałem bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Palił będę - co ja narkoman jestem by w żyłe dawać? Po pierwsze nie umiem a po drugie bym się bał nawet.

Oxy próbowałeś i przestałeś to sam widzisz, że jak się nie chce to się nie zażywa.

Zmieszaj kete z MJ - doładuje mózg, dołóż do tego google VR a mózg przegracza 4 wymiar.

Koko, keta + pełna wanna gorącej wody... mógłbym tak leżeć całymi dniami. Tylko mi odbija
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: "Zrezygnowałem bo wiedziałem, że wtedy życie bez heroiny już nigdy nie będzie takie samo."

Ale to samo się tyczy ketaminy. Gdyby nie tolerancja i czasowe
przerwy w dostawach (więc musiałem zażywać K niskiej jakości) to bym tylko to robił w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dollcel: jak chcesz palić to spoko/ w żyłę to zapodałbym only ketamine z ampułki, lub jakieś benzo lub dmt.

Oxy próbowałeś i przestałeś to sam widzisz, że jak się nie chce to się nie zażywa.


Bo nie chciałem nic więcej poza spróbowaniem. Ale jakbym był w gorszym stanie psychicznym to bym zginął i przepadlxD

Dla mnie opio jest nudne zbyt syntetyczne szczęście; wolę kolorowe psychodeliki czy enpstigeny. Ale wiele osób próbuje
  • Odpowiedz
@Dollcel: ketamine chyba testowałem z wszystkim co sie da i najlepsze efekty były z:

Psychodelikami
Empatogenami
N2o
Koks

Ale chyba i tak wolę więcej walnąć solo niż z czymś

Ile mg potrzebujesz teraz na k hole?

U mnie najlepszy trip = ketamina, łóżko, kodeka, noc i ulubiona muzyka na słuchawkach
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Waże na oko a nie wage.

Przez miesiąc miałem jakieś gówno na którym raz tylko osiągnąłem khole i to na niskiej dawce jak na mnie.

Niedługo zakup dobrego tematu, zważe i powiem. Ale kichawe mam tak zakrwawioną zagluconą, że mnie chyba nic nie kopnie tera.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: A jeszcze mnie ciekawi - ostatnio jak zażywałem koko prosto z samary przez banknot to pociągnąłem tak mocno, za mocno, że było uczucie jakby mózg się palił z przodu - to niebezpieczne?
  • Odpowiedz
@Dollcel: ja czasami walę na oko czasami z wagi. Teraz już głównie na oko bo mam w nim wagęxd

To czemu walisz w nos skoro masz już strupy i krew w nosie? Szkoda nosa i towaru

jeszcze mnie ciekawi - ostatnio jak zażywałem koko prosto z samary przez banknot to pociągnąłem tak mocno


Jest niebezpieczne bo banknoty to siedlisko bakterii szczególnie te poniżej 200pln.
Oraz wziąłeś niewiadomo jaką ilość koksu co
  • Odpowiedz