Wpis z mikrobloga

@czlowiekbutelka nie zdziwiłbym się jakby biskupi wyrzucili jeszcze w to granat mówiąc, że głosowanie nawet za przywróceniem kompromisu i referendum = ekskomunika, PSL i możliwe że PL2050 obsrają zbroję i wycofają swój pomysł.
@yeciv38199: a gówno się rozleci, Tusk po PSL przez 7 lat straszył, że przyjdzie PiS i ich powsadza do pierdla, to samo robił PiS ze swoimi tylko oni jeszcze straszyli że im zabiorą stanowiska, a na wolnym rynku to co najwyżej mogą naruchac 10% ich miesięcznej pensji w rok.
@galicjanin: oni już obsrali zbroje i się boją ruszać temat przed wyborami, bo sporo osób które zagłosowały na Hołownię w październiku wybrałoby teraz bardziej lewicowe PO. PSL pogrąży Hołownię. Już ludzie mają pretensje ze pslowcy zagarnęli ochronę środowiska i są niechetni zmianom chociażby w ochronie zwierząt. Kolejny kamyczek do ogródka Holowni.
@Aegithalos trudno powiedzieć, moim zdaniem PSL w środowisku to pozytywna opcja w ślepym pędzie ku zachodnim wymysłom. Kamysz słusznie zauważył w wywiadzie dla newsweek że fit for 55 można będzie sobie w dupe wsadzić jeśli będzie się trzeba zająć konfliktem na wschodzie ue