Wpis z mikrobloga

@Njal: nie zauwazylem tego (wyborcom Tuska i innych ne liberalow tez nie jestem), jego wywiady ktore maja niby byc ciezkie dla rozmowcow bardziej pokazuja mi glupote samego Mauzrka!

@colliee niby chcial byc ostry dla Menztena a wyszlo po prostu glupio a ten wcale zle nie wypadl.
@DrGreen_2 ciekawe że takie zdanie mają osoby które albo są wyznawcami Tuska albo nie znają się totalnie na polityce i zaufali Hołowni przy którym nawet Tusk wydaje się czasami rozsądny, wynika to z tego że Mazurek nie jest dziennikarzem TVN24 i nie będzie próbował ich bronić więc ci wypadają fatalnie, co zresztą widać w debatach.
zaufali Hołowni przy którym nawet Tusk wydaje się czasami rozsądny


@Njal: rozwiniesz merytorycznie czy po raz kolejny udowodnisz, że jesteś pisowską szczekaczką bez argumentów?
@malinq jak napisałeś do mnie tak brzydko to nie rozwinę, nie mam zamiaru zniżać się do poziomu wyznawców jedynego słusznego rządu - ale możesz poszukać na moim profilu, rozwijałem tam swoje myśli w tym temacie wielokrotnie.
@Njal: nie ma za bardzo sensu to co napisales. Tak jak mowilem, nie jestem wybrocom PiSu, Konfy czy Tuska a wciaz mam wrazenie, ze wywaidy Mazurka sa bardzo slabe, nijakie, Stanowski zdecydowanie lepiej wypada w kazdym z wywiadow!
@DrGreen_2 ale ja nie napisałem konkretnie o tobie tylko jak jest w większości przypadków, zastanów się również jakie by było twoje zdanie na ten temat gdybyś nie zasięgał zdania lokalnych ekspertów którzy uaktywnili się od czasu wyborów parlamentarnych.
nie mam zamiaru zniżać się do poziomu wyznawców jedynego słusznego rządu


@Njal: przecież Ty jesteś pisowcem, to u was są wyznawcy którzy nie mają żadnego argumentu czego dałeś dowód xD