Wpis z mikrobloga

@Larsberg: @Tata_Kasi ogólnie jak nie jesteś ogarnięty zawodowo i życiowo(programista16k/inżynier/wicedyrektor w firmie taty) to tylko dobre geny albo jakieś ADHD jak u patusa jak weszłeś poza granice pewnego wieku uratują to że nie będziesz sam....
W innym wypadku grasz w totolotka na tych wszystkich dating appach.
@ff99pl: jakby tak się zastanowić, to czemu myszka miała by się zakochać w nieogarnietym, biednym anonie bez perspektyw na poprawę? W dzisiejszym świecie bycie singielką szarą myszką jest całkiem fajne, na pewno lepsze niż bycie z kimś kto cię ciągnie w dół.
Mam w rodzinie laskę która ma 28 lat i teraz zaczęła chodzić z pierwszym w życiu chłopakiem. Ona ma magistra i pracę za 8k na rękę, jej pierwszy chłopak?
facet który prawka nie ma musi być kompletnym zerem i śmieciem


@maupishoon: może nie śmieciem, ale to dziwne że facet nie ma prawka. Kiedy rozmawiam z kimś i on mi powie że nie ma prawka, to zawsze zastanawiam się "co mu w życiu nie wyszło że nie zrobił prawka"
Myślę że dziewczyny tak samo; nie masz prawka czyli coś nie wyszło, coś się nie udało
Związek Julki po studiach z kołchoznikiem jest nierealny po prostu.


@Larsberg: taka jest rzeczywistość. Dodać do tego że ponad połowa Julek kończy studia, czyli ilość dostępnych Julek dla kołchoźnika jest bardzo mała. Do tego jeśli akcja dzieje się na wsi it's over