Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja
Tak mi się trafiło na short Tuckera z rosji.

https://youtube.com/shorts/sdENHcCs8GM?si=hxqjt6HcsJS2YErr

I ja nie wiem jak można być tak naiwnym XD Gość był sobie w Moskwie i myśli, że cała Rosja tak wygląda. Ani jednej statystyki nie sprawdził, o Magadanie czy Nowosybirsku, Norylsku pewnie nawet nie słyszał, że istnieją.
Nie ma uzależnionych od narkotyków, dlatego ruscy mają najwięcej HIV w Europie. Nie śmierdzi, dlatego w Norylsku miasto dookoła jest zatrute i odbija się na zdrowiu mieszkańców. I tak można wymieniać.
I jeszcze ta armia botów w komentarzach XD
  • 4
@frutson: Oczywiście że ma. Chyba, że według ciebie miasta kończą się na Nowym Yorku, Waszyngtonie, Miami i Los angeles. W odróżnieniu od rosji, w której miasta w których warto żyć kończą się na Moskwie i Petersburgu.
A Moskwa tak bardzo bezpieczna. Chyba, że śmiesz protestować przeciwko rządzącym, albo wylądujesz tuż obok Moskwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I po raz kolejny łaskawie prosimy sprawdzać statystyki.
Zabójstwa w USA
@XanderPLXE: no wiadomo, jest jeszcze Chicago, Memphis, St Louis i Baltimore, a jak się chce prawdziwego bezpieczeństwa to trzeba szukać miasta 300k max xD.
Moskwa ma 13 milionów i tucker zachwycony że nie jest nasrane w metrze.
Nienasrane w metrze(albo raczej na głównych stacjach gdzie był nie jest nasrane), argument by mieszkać w Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na moje to Tucker może tam zostać. Ciekawe ile wytrzyma. Przecież te jego filmy to czysta propaganda.
W samej Moskwie są dziesiątki tysięcy bezdomnych. Co dziesiąty moskwianin próbował narkotyków. Budynki poza centrum to rudery, bez żadnych norm. Po raz kolejny, to że kretyn Tucker coś zobaczył,