Wpis z mikrobloga

Halo, czy w PKO BP to normalne że przy rozwiązaniu umowy o kartę debetową pobierają opłatę za utrzymanie karty w przód? Nie widzę tego w tabeli opłat i prowizji.
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO no ale dlaczego? Przez miesiąc wypowiedzenia karty używam i mam zamiar spełnić warunek 5 translacji. Gdzie w tabeli opłat i prowizji jest napisane że możecie naliczać opłaty w przód?
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO Jedyny podobny zapis który widzę mieści się w:
"TARYFA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH
W PKO BANKU POLSKIM SA DLA OSÓB FIZYCZNYCH "
§ 3.
5.W przypadku zamknięcia rachunku klienta opłaty, o których mowa w ust. 2 oraz opłaty za obsługę karty debetowej pobierane są
proporcjonalnie do liczby dni trwania umowy.

Tyle że ja nie zamykam rachunku, a jedynie rezygnuje z karty debetowej, dodatkowo zgodnie z umową zachowuje 30 dniowy okres wypowiedzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO: Dzwoniłem już na infolinie, pani zapewniła mnie że po wykonaniu 5 transakcji w okresie rozliczeniowym opłata zostanie zwrócona. Nie potrafiła mi pokazać w tabeli opłat i prowizji wyżej wymienionej opłaty, nie chciała potwierdzić swoich słów na piśmie. Godzina oraz dane Pani zapisałem, przypomnę się w kolejnym okresie rozliczeniowym. Mam nadzieje że Wasze dwa wczesniejsze potwierdzenia na piśmie o braku takich opłat mają moc, i nie powiecie mi po 30 dniach
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: co się hipotetycznie stanie jeśli:
założę konto na start 22/02/24, otrzymam kartę
i w ciągu miesiąca zrobię nią 5 transakcji a potem zastrzegę kartę bo mi się zgubi?

Dalej muszę robić 5 transakcji w miesiącu by uniknąć 10pln opłaty za konto mimo, że nie dysponuję kartą?
  • Odpowiedz