Wpis z mikrobloga

#famemma
Rękawice które posiada guzik to jedna z wielu rzeczy jakie ozdoba po sobie zostawił

Gdzie jest pamiętny ochraniacz na zęby ozdoby z walki z adbusterem

Słynne okulary które miał na konferencji

Smutne jest to że ci sami ludzie co gwizdali na ozdobę byli bardzo przejęci po śmierci a przed nie myśleli nawet że może dojść do tragedii
Nawet biseks kiedyś opowiadał że po 2 gali w ozdobie coś pękło.Nie był tym samym wyluzowanym gościem co przedtem

Hejt zniszczył ozdobę a depresja go dobiła taka jest prawda
kopalnia554 - #famemma 
Rękawice które posiada guzik to jedna z wielu rzeczy jakie oz...

źródło: temp_file4428358721567860666

Pobierz
  • 8
@kopalnia554: zabiły go dwie rzeczy imo jedna: nie przystosowanie do rzeczywistości - serce mi pęka, ale widać było ten kryzys wieku średniego, no mam wrażenie że chłop całe życie miał odrobinę za łatwo, przez swój wygląd, pewność siebie, atencje itd (nie każdy może być chippendale), a druga która wynika z pierwszej: odklejka - chłop po prostu łapał coraz większą odklejkę, to że był osobą publiczną (jak max kolonko) i hejtowaną nie
@Fabriczo: z dnia na dzień po walce z Adbusterem odwaliła mu jakaś "gra", dosłownie jakby nagle popadł w jakąś "szczątkową" psychoze, wiem bo oglądałem wtedy jego lajwy, więc jakie tam narkotyki. No chyba, że hejt i przegrana rozpoczęły jego ostry narkotykowy niekończący się ciąg
@Fabriczo: no może to był ostatni etap, ale wydaje mi się że doprowadziło go do tego odklejka - albo inaczej, do odklejki wystarczy nawet alkohol, kto miał mocną delirkę ten wie, jakby był w komfortowej sytuacji życiowej to samo ćpanie by mu imo krzywdy nie zrobiło, ale fakt że ten cały fejm tak go psychicznie męczył (nie bez powodu wkólko o tym #!$%@?ł) to doprowadziło go to do tego

a w
@Sinti: akurat pierwszy przystanek upadku to bylo udostepnienie nagran z nacpana herbusiowo- wtedy showbiiz uznal go za persone non grata a pudelki jechaly po nim.

drugi upadek - egip i wiezienie, wszyscy go mieli w dupie

trzeci upadek to frik fajty - nie zrozumiale decyzje sedziowski, bycie o krok od zwyciestwa, niezrozumialy przez mloda publike +kryzys wieku sredniego - ozdobka za #!$%@? nie chcial isc do normalnej pracy - to byłby