Wpis z mikrobloga

Kochani! Ja was naprawdę kocham wspieram i szanuję ale jeśli rzeczywiście w dniu jutrzejszym strim zostanie odpalony i będzie na nim tylko sam Majusz to apeluje o brak dostaw. Nie chodzi tu o to żeby murzyn zdychał z głodu, bo sam darzę go sympatią pomimo jego nadmiernego wtyczkowania i terroryzowania. Ma to na celu jedynie uświadomienie rokinatora, że bez Jaska te strimy za długo nie pociągną. Już dawno temu pisałem, że oni tylko w duecie są cokolwiek warci i dopełniają się nawzajem, jeśli jeden bądź drugi zechce kręcić kontent solo to niestety nie potrwa to zbyt długo. Zmotywujmy więc Majusza do ciągłego gomułkowania do garbatora celem przekonania go do powrotu na plan filmowy! Z drugiej strony łachmyta chyba nie jest świadomy tego, że w takim przytułku dla bezdomnych nie będą go trzymać w nieskończoność, warto żeby ktoś go w końcu o tym poinformował. No, dziękuję ślicznie! #danielmagical
TwojPrywatnyWariograf - Kochani! Ja was naprawdę kocham wspieram i szanuję ale jeśli ...

źródło: marioamarena

Pobierz
  • 4
@4mmc-enjoyer: to troszkę Cię kolego ominęło. W dużym skrócie: Majusz poszedł siedzieć na 15 dni, prawdopodobnie za mandaty/grzywne. Dzień/dwa później policja zabrała Jacka z raszei, wylądował w przytułku dla bezdomnych. Sąsiadka wymyśliła wyimaginowany zakaz przebywania jaska na raszei niszcząc po drodze kamerki/RAMy i inne części od kąkutera. Aktualnie Mariusz odbył już swoją karę, czeka na strima, który ponoć jutro ma mu mela @Czolowy_zawodnik odpalić po ogarnięciu nowego kompa. Garbaty siedzi nadal