Wpis z mikrobloga

@pastor_manning: Niezbyt dobrze. Nie ma w prawie czegoś takiego jak ''propagowanie symboli totalitarnych'' . Jest propagowanie sytemu totalitarnego. Za same flagi i symbole sady już uniewinniały uznając, że to za mało.
Poza tym to jest tylko wierzchołek góry lodowej. A wypowiedzi o tym, że dobrze jakby Rosja wygrała?
Poza tym to jest tylko wierzchołek góry lodowej. A wypowiedzi o tym, że dobrze jakby Rosja wygrała?


@szurszur: tak, tak oczywiście każdy rolnik, który się tam znajduje chapie dzidę putinowi. Czy to przypadkiem nie ty apelowałeś, żeby nie generalizować jak się pojawiały zdjęcia ukraińskich żołnierzy z nazistowskimi tatuażami, totenkopfami i banderowskimi naszywkami? Myślałem, że to nie działa tylko dla określonej grupy.

Dzisiaj w sumie odbyło się 200 protestów w całej
@pastor_manning: Nie pisąłem, że kążdy,wiec co to za argument. Jest wiecej transparetów i filmików z wykrzykiwanymi hasłami. To zdjecie z Putinem wcale nie jest najgorsze.
Wysypywanie zboża to jest uderzenie w wizerunek Polski a nie Ukrainy (ono jest korzystne dla Ukrainy) , wiec niech warcholstwo nie wyciera sobie gęby patriotyzmem.
@szurszur:

Nie pisąłem, że kążdy,wiec co to za argument.


no piszesz, że to wierzchołek góry lodowej, więc o co ci chodzi. Sugerujesz, że jest to zjawisko powszechne.

Jest wiecej transparetów i filmików z wykrzykiwanymi hasłami. To zdjecie z Putinem wcale nie jest najgorsze.


No to przecież o tym mówię. Przypominam 200 protestów w całej Polsce, polecam ci zorganizować kiedyś jakieś większe wydarzenie i próbować to wszystko ogarnąć. A potem jeszcze świecić