Wpis z mikrobloga

Cytując klasykę tagu #ukraina

Tak długo jak walczą z zalewem gównianej żywności która zagraża zdrowiu i życiu Polaków mogą sobie nawet mumię Lenina przyczepić do traktora. Gra idzie o polską rację stanu więc jest to poświęcenie na które jestem gotowy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Towarzysz_Moskvin - Cytując klasykę tagu #ukraina 

Tak długo jak walczą z zalewem gó...

źródło: 85f0601522131a70f4f1f4003294f6feac49768f77b6ca2909936c6a8069f2bc

Pobierz
  • 12
@Aleale2: Rośnie bujna i wspaniała dzięki sowitemu podlewaniu pestycydami i innym syfem zakazanym w Unii oraz dzięki braku jakichkolwiek norm jakie musi spełniać. Smacznego.
@LebronAntetokounmpo Czy zależy to kwestia drugorzędna bo musi spełniać unijne normy. Skoro blokują zalew syfu nie spełniającego żadnych norm jestem jak najbardziej za protestem.
Edit: żeby było śmiesznie widziałem linię obrony co niektórych głąbów że skoro to polskie januszeksy ją sprzedają to nie ma po co robić
@Towarzysz_Moskvin: pestycydy i maszyny rolnicze kosztują więc nie przesadzaj że tam jebią tak ostro to i jeśli chcesz sobie zwiedzić i nawdychać się syfu z polskich pól to jedz na wiosnę jak są stosowane opryski u nas bo już widzę jak polski rolnik pryska według norm, pewnie #!$%@? nie czyta opisu.
@Towarzysz_Moskvin: prawdopodobnie w nowym EU parlamencie będzie jakaś rewizja Zielonego Ładu. Zmieni się układ frakcji, zyskają partie przeciwne temu pakietowi a i w samym EPP zmieniło się. W CDU do głosu doszedł Merz, który jest przeciwnikiem tego pakietu (co będzie dość dziwne, bo UdvL jest przecież z tej partii a Zielony Ład to jej dziecko) a i Tusk nie chce tego bronić. Umiarkowana prawica i centrum teraz sporo zrobią, żeby uciąć