Wpis z mikrobloga

Mam pytanie?
Kiedy guru konfiarzy Slawek Mentzen rozda swój majątek ubogim?
No, bo tak stoi napisane w Bibli, a przecież Slawek co rusz podkreśla jaki to z niego jest katol kochający Boga i Pismo Święte.
Nawet chciałby karać za krzywe spojrzenie na jego krzywa książkę.
Więc sam chyba nie będzie obrażał wiary katolickiej łamiąc jej zasady?
A skoro nie podobają mu sie zasady biblijne to czemu tak podkreśla swoja wiarę?
nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Albo się uważamy za gorliwego katolika i przestrzegamy zasady zawarte w piśmie świętym, albo rezygnujemy z wiary. I nie narzucamy innym wiary poprzez próbę tworzenia prawa, które musi być zaakceptowane przez KK.

Ja wiem, że rozdawanie swojego majątku ubogim jest śmieszne. dlatego nie jestem katolikiem. Sławek natomiast ma takie samo podejście do rozdawania majatku ubogim jak Ja, jednocześnie chciałby zamienić konstytucje na biblię. No i karać złych lewaków, gdy Ci stwierdzą, że bara bara z rzymskim legionistą to nie jest żadne niepokalane poczęcie.

A propo niepokalanego poczęcia
Konfiarze dzień w dzień cisną bekę z 'głupiego lewactwa' bo Ci rzekomo uważają, że jest więcej niż 2 płcie, jednocześnie nie maja nic przeciwko temu, że wierzą w gołebia co przylatuje, macha skrzydłami a kobieta zachodzi w ciążę.
I co najlepsze tych lewaków można wyśmiać, a gołębiarzy już nie, bo obraza uczuć religijnych ¯\(ツ)/¯

Aha i ważna rzecz. Ja nie wyśmiewam wszystkich katolików, tylko katoli co mówią innym jak mają żyć, a sami sa ostatni do przestrzegania zasad, które sami głoszą.
Jeżeli jakiś katolik łamie zasady wiary, ale jednocześnie nie narzuca mi jak mam żyć to zupełnie mi to nie przeszkadza. Wielu moich przyjaciół tak robi, a mnie to nie boli ani trochę. Bo nie mówią mi jak mam żyć.
Nie, mi nie chodzi o to czy ktoś łamie zasady. Tylko o to, że Ci co chcieliby ustawić życie innym podług tego w co wierzą sami często maja gdzieś te zasady.

#bekazkatoli
#bekazprawakow
#bekazkonfederacji
#polityka
  • 2
@Fingolfin89:

Nie odda, bo katolicy to tak tylko na pokaz różne rzeczy deklarują, np każdy mówił że czytał biblię, a to nie prawda, bo gdyby przeczytał ze zrozumieniem całą, zostałby ateistą. Każdy mówi że kieruje się zasadami zawartymi w biblii... może nawet lepiej że nie tego nie robią.