Wpis z mikrobloga

@DROP_TABLE_Usernames: Co w tym złego? Pracuje na pakiecie mx mechanical + mx master który razem kręci sie koło 1k pln i nie wyobrażam sobie innego sprzętu do roboty. Przy używaniu tanich myszek zawsze bolały mnie nadgarstki. Tutaj problem minął. Sam kiedyś kupowałem najtańszy szrot bo przecież ma to tylko klikać ale nie tedy dla mnie droga :)
@DROP_TABLE_Usernames: Powiem Ci od drugiej strony. Dopóki nie zarabiałem na tym pieniędzy to roccat za stówkę był mega myszką w porównaniu do marketówy za 20zl i byłem bardzo zadowolony bo grałem 2 max 3h na nim dziennie i tyle. Przyszło mi pracować na tej samej myszce 8-12h dziennie i po pół roku roku wydałem jej dwukrotną wartość na wizytę u fizjo bo nadgarstki mnie tak bolały, ze nie dało się pracować.
a 1k na głupią myszkę i klawę to już w ogóle jakaś abstrakcja () tyle to mój telefon kosztował


@DROP_TABLE_Usernames: Z telefonu korzystasz codziennie i tak samo osoba pracująca np w IT czy innym biurze korzysta codziennie z myszki i klawiatury. Klawiatura za tysiak czy więcej to będzie sprzęt dopasowany w 100% pod twoje preferencje, wystarczy ci do końca życia (a przynajmniej na 10+ lat).
Osobiście wydałem