Wpis z mikrobloga

Przełamałem się i zacząłem przygodę z #yakuza począwszy od Kiwami. Zero zostawię na później jak będzie promocja. Największą obawą dla mnie wymagana ilość czasu żeby poświęcić na przejście chociażby jednej gry z tej serii. Wiem po LJ jak na Side questach i mini gierkach spędziłem w sumie z fabułą prawie 100h. Tu chciałbym tego uniknąć i cisnąć tylko fabułę bo po prostu nie mam czasu a chcę poznać historię w tej części i w kolejnych. Pytanie jaki najlepszy sposób na szybką kasę? #nregeek zawsze mówił, że przed ruletką sejv i ładował na czarne lub czerwone all in w kasynie. Działa to? Sory ale nie chce mi się grindować teraz. Na emeryturze przejdę na hardzie wszystkie części. Choć teraz i tak wypakowany aktywnościami świat mnie wciągnie poza fabułą.
#gry #ps4 #ps5 #xbox #lostjudgment
Aeterna - Przełamałem się i zacząłem przygodę z #yakuza począwszy od Kiwami. Zero zos...

źródło: Screenshot_20240219-210429~2

Pobierz
  • 13
  • 0
@Kudy: dla mnie to Dobrze że to świeże części bo coś RPG do Yakuzy i turowy system walki nie może mnie zachęcić, ale przynajmniej nim przejdę wszystkie stare części to może zdążę się przekonać
@Aeterna ale ten MEN to chyba jakiś krótki prequel czy coś który sobie darowałem, infinite wealth to bezpośrednia kontynuacja like a dragon po 3 godzinach wszytsko kumam i są przebitki z pierwotnej części. A turowy system walki? Jak dla mnie dużo lepszy niż ten zwykły i naprawdę niektóre potyczki dawały w kość i trzeba było kminic i posiłkować się jakimiś yakuzopediami
@Theos: Wiem, już sprawdzałem kiedyś. Skrajne maksowanie 0, to wg hltb już raczej 150h ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to jest około 70h, co i tak jest sporo, biorąc po uwagę liczbę części. Pewnie kiedyś sprawdzę, tak czy siak, ale jakoś ostatnio stronię od dłuższych gier.
@Aeterna jak się podobało? Jak coś to Y0, Y2, Y6 są wyraźnie lepsze od jedynki.

W jedynce substories były meh, warto było grać main story only.
  • 0
@Theos: wcześniej przeszedłem tylko LJ i cieszę się że najbardziej przystępna na tamten czas część serii mnie wprowadziła w ten świat bo jednak kiwami mimo że to Remake to jeszcze miała dużo archaizmów, ale fabuła mi się bardzo podobała. Substories pominąłem. Fabuła bardzo dobra i zgaduje że jest istotna w dalszych częściach. Rozpocząłem Y2. Też skupiam się na fabule. Jednak już po cichu Sotenbori zaczęło mnie wciągać aktywnościami typu zbieranie kluczy