Wpis z mikrobloga

@Gandezz: est taka powtarzana nawet dość często teoria, że zdradą nie jest mechaniczne uniesienie. Stąd z tego katalogu odpada wizyta na pani z kraju wschodniego sąsiedniego lub nawet na dziewczynie z dalekiej havany, bo i takie oferty pojawiają się;) Ogólnie @PANCZLONEK reprezentuję stary świat zasad, ale kontrargumentując zabawami sam ze sobą zabija się potencjalnego małego dziedzica/dziedziczkę M-3 po babci w mieszkanku pamiętającego edwarda gie. Ja tam osobiście uważam, że jak nie
  • Odpowiedz
@Gandezz: u mnie devowie pytają się o to samo gdy jadą do tajlandii, żoną mówią że to delegacja, a tak naprawdę to zorganizowana wycieczka w wiadomo jakim celu
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK: @Gandezz A ja trochę z innej beczki napiszę, bo są związki otwarte, ale tu w sumie o nich napisałeś. Ale czasem żyjesz z kimś, bo masz dzieci w wieku szkolnym i dopiero chcesz skończyć małżeństwo jak pójdą na studia, czasem czekasz jak matka umrze, bo obiecałeś jej, że z bożenką się nie rozwiedziesz i nie chcesz matce robić przykrości, a czasem wiesz, że co roku reanimujesz trupa w postaci swojego
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89 kochanka i żona mogą wychodzić taniej, ale warto być w porządku wobec siebie i innych ( ͡º ͜ʖ͡º) bezsensu się oszukiwać i wskrzeszać trupa, a z tymi alimentami jeśli dzieci są dorosłe to skrajność, każdy może chcieć alimentów ile chce, ale sąd raczej tak wysokich nie da. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK: Ja to kupuję co piszesz. Wskrzesza trupa mnóstwo ludzi, nie wiem czy boją się zaczynać od nowa, czy o co chodzi?,ale podświadomie wiele związków nie wypala, co małżeństwo zawierali po 8-10 latach razem, jak były 2 furtki: legalizujemy lub nie, kończymy relację. Stawiam, że może chodzić o kłopotach z podrywem po 20 latach przerwy itd. Jedyne z czym się nie zgodzę to z alimentami, bo masz przykład-https://www.rp.pl/prawo-karne/art38773351-kazimierz-marcinkiewicz-kolejny-raz-skazany-w-sprawie-o-alimenty .Zależy na
  • Odpowiedz