Wpis z mikrobloga

Siemanoo, proszę o jakaś polecajkę
Marzy mi się jakaś gra typu metin, rozwijanie postaci, expienie, zbieranie itp. Jeżeli coś takiego istnieje to będę wdzięczny za polecenie
Myślałem trochę nad Diablo, ale czy tam nie jest tak, że w zasadzie jest straszna powtarzalność i nawet ekwipunek jest cały czas ten sam a liczy się na drop z lepszymi wartościami i na tym się kończy?
Przy okazji jak ktoś ograł to może wypowiedzieć się na temat Hogwartu bo też myślę nad zakupem w niedługim czasie :)
A i co ważne, ale nie najważniejsze bardzo bym chciał żeby gra była po polsku/miała polskie napisy. W pracy na co dzień muszę korzystać z angielskiego, ale nie znam go na tyle, żeby bez skupiania się wszystko perfekcyjnie ogarniać, a nie chcę psuć sobie rozgrywki zastanawianiem się czy na pewno wszystko poprawnie zrozumiałem, mam nadzieje, że wiecie o co biega
edit. jak do tej pory ograłem GTA V i Rdr2 więc tego polecać nie musicie :)
#xbox
  • 5
@Unknowm: Cyberpunk2077 +widmo wolności (jak dla mnie najlepsza gra ever), ale sprawdź też koniecznie Hogwart's Legacy, o którym piszesz. Grałem i bawiłem się zajebiście, gra jest bardzo dobra i dopracowana, ładna graficznie, questy są fajne, walka bardzo dobra itd.