Wpis z mikrobloga

@cambiasso: miałeś już jakąś historie leczenia na ikp albo jakiś dokumentacje medyczne? znudziło mi się już #!$%@? w jakich siwych i chciałbym sobie jak normalny człowiek w aptece kupić ale ostatnia choroba w moim ikp to hemoroidy xD i jakiś kaszel 2 lata temu. Ale patrząc po opiniach na tych wszystkich klinkach wygląda na to, że bez jakiś historii to co najwyżej mogę 100zł stracić
  • Odpowiedz
  • 0
@stratostrek ta gdzie, nic nie musisz mieć, moje jedyne zdarzenie teraz to zielona karetka xD zaznacz tylko że nie masz myśli samobójczych bo o to się mnie spytał, zrób reaserch jaka odmiana koło ciebie jest dostępna żebys pół Polski nie musiał dymac, napisz że masz zaburzenia depresyjno lękowe i tyle.
  • Odpowiedz
@cambiasso: no nic, to spróbuję, najwyżej stówę stracę więc bez tragedii. Mocno cię wypytywał o jakieś dolegliwości i czemu np nie poszedłeś do psychiatry? czy raczej każdy wie o co chodzi i to tylko taka formalność
  • Odpowiedz
  • 0
@stratostrek ta stary ja sam w ankiecie swoje psychotropy napisałem że biorę ( venlectine ) i że się leczę psychiatrycznie xD pytał o myśli samobójcze, co mi dolega, czy mam vaporyztor i czy kiedyś paliłem :D trwało dokladnie 1:47 min xd
  • Odpowiedz
  • 0
@stratostrek ja leczę się, ale nie ma o tym śladu w mojej dokumentacji. Nic się nie sraj, napisz tylko te stany depresyjne czy lękowe żeby cokolwiek napisać i tyle. 150 zł dostał za to i zadowolony, dostęp do ikp muszą mieć tylko przez decyzję MZ, nawet tam nie zerkają
  • Odpowiedz
@cambiasso: w sumie też racja, najwyżej mi powiedzą żebym #!$%@?. ale strzelam, że po prostu widzieli jakieś recepty u ciebie na psychotropy i dla nich to jest wystarczająca podkładka. Dzięki
  • Odpowiedz