Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin
Update mojego portfolio:

Przy ostatnim spadku BTC do 39k USD wahałem się czy robić już planowane zakupy altów. Finalnie się nie zdecydowałem mimo że byłem bardzo blisko decyzji. Gdzieś w głowie cały czas grałem pod korektę +/- 35k USD.

Jednak tak się nie stało i BTC odbił do 52k. Alty nie zareagowały równie mocno, ale wzrosły średnio 35% w moim koszyku. Z racji tak mocnego odbicia btc obawiałem się że alty zaraz nadgonią i z obecnych 35% zrobi się 100% więc po 2 dniach namysłu podjąłem decyzję o trzecim już zakupie w moim portfolio, z czego jest to 2 rzut altów:

Chainlink za 15k PLN
ICP, Neutron, Polka, Near każdy z nich po około 10k PLN
Gala za 5k PLN

*zdaje sobie sprawę że pewnie czeka nas jeszcze większe odreagowanie (może nawet rzędu 50-60% w moim koszyku altów), ale nie chciałem podejmować znowu tego ryzyka.

Łącznie zainwestowałem 160k PLN, portfolio na dzisiaj jest warte 300k PLN. Aby maksymalizowac zyski stake'uje wszystko co się da (oprócz ICP oraz jeszcze chainlinka).

Planuje jeszcze dołożyć do 40k PLN jeśli będziemy mieli większą korektę na interesujących altach. Na pewno chciałbym coś z sektora AI. Zdecydowanie patrzę na TAO. Z innych to na pewno celestia, polygon, avalanch, aave.

Cele portfolio:
2.5 mln PLN natychmiastowy cashout
2 mln PLN bardzo prawdopodobny cashout
1.5 mln PLN bardzo intensywna walka z własnymi emocjami, może częściowa realizacja zysków
1 mln PLN myślę że około tego progu poczuje większe emocje w związku z niezrealizowanymi zyskami

Jak macie jakieś przemyślenie na temat mojego portfolio lub interesujących altów to piszcie, strategi wyjścia to piszcie.

Obecnie moje portfolio prezentuje się tak:
Zaid - #kryptowaluty #bitcoin
Update mojego portfolio:

Przy ostatnim spadku BTC do 3...

źródło: temp_file5127761581452567653

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz