Wpis z mikrobloga

Niezmiernie szokuje mnie to, że jak na kogoś, kto ma przyczepę i jeździ po Europie, to oni tak mało zwiedzają. Niby chcą dzieciom pokazywać świat, a jedyne, co te dzieci widzą, to parkingi/ośrodki dla kamperow, wynajęte mieszkania, supermarkety itp.

Jakby się częściej przemieszczali, to by mieli i mniej problemów, że ich ludzie nachodzą.

#kikiswiat
  • 11
  • Odpowiedz
@jem-paluszki-ogladajac: Tak, tych ciekawych rzeczy nie pokazuje na vlogach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzowie chcą kibli i parówek, a nie atrakcji turystycznych, Kamil tyle razy mówił "szybko wam tylko pokażę żeby nie zanudzać bo nie wszyscy lubią takie...", no ludzie nie chcą poprostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pazera: Nie chcą oglądać kibli ani parówek, tylko oglądają jego pierdołowatość. To duża sierota, która jeszcze jak tatuś pomagał było ok, a jak sam się urwał z uwięzi, to mamy efekt.
  • Odpowiedz
@Tulaska: widz, aż dziwnie się czuje jak ta rodzina Griswold zagubiona wsiada w autobus np. w Rzymie, aby dojechać do starożytnego centrum i coś zobaczyć.
  • Odpowiedz
@hecol: Wrócą, nie wrócą, czy w komplecie, które dziecko się zgubi, od ilu atrakcji się odbiją bo kolejka, zjedzą kanapki czy pójdą do pierwszej z brzegi restauracji. Tyle emocji wzbudzają ich wycieczki komunikacją miejską, że aż dech zapiera xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@murarz13 ja to wiem, myślę, że nikt na tym tagu nie ogląda ich na serio ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jakbym ja miala rodzinę, pracę zdalną, środki finansowe i dzieci nauczane domowo - to chyba bym jednak bardziej z tego korzystala niz siedzenie dwa miesiące na parkingu dla przyczep w Benidormie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tulaska: tak ci się wydaje bo nie masz na to czasu teraz. Jak ich nic nie czeka, nie mają deadlineu, nie muszą wrócić, nie zabraknie im forsy, to tak neetują na tych parkingach. Pojadą 100 km dalej i będzie to samo. Siedzą tam bo pogoda jest znośna a w sumie nie ma wiele miejsc w Europie gdzie taka jest o tej porze roku. Wożenie tej przyczepy to koszty nawet jakby wszystko
  • Odpowiedz