Wpis z mikrobloga

Galaxy S2, Galaxy S4 do 2022roku potem Galaxy A52S i zastanawiam się nad wymianą w przyszłym albo kolejnym na Galaxy A55 głównie ze względu na esim. Wiadomo, że inni producenci w tej cenie zaoferują więcej ale jakoś jak widać od zawsze działałem na Samsungach i w zasadzie nie mam powodu do narzekań.

Pytanie czy używał ktoś równolegle Samsunga i jakiegoś innego Xiaomi, Onenote i może coś napisać czy w lepsze na papierze parametry są warte przerzucenia się na inny telefon? Czy jednak zawsze znajdzie się jakaś niedoróbka, mankament coś co nie wyjdzie zaraz po zakupie albo o czym nie będzie mowy w recenzjach a da się we znaki w czasie użytkowania telefonu?

#telefony #samsung #android #smartfon
#pytanie
  • 3
@cotozazycie krótkie mam doświadczenie z Xiaomi, ale nie bardzo polecam jak chcesz mieć coś więcej niż Facebook i bankowość. Zostań przy budżetowym Samsungu napewno nie będziesz żałował bardziej niż Xiaomi. Samsung będzie dużo droższy w naprawach jeśli nie dbasz o telefon
@cotozazycie mogą mieć chińczyki lepszy stabilniejszy zasięg, a55 będzie mieć exynosa a moduł gsm od samsunga jest gorszy od tego co oferuje qualcomm. Jak testowałem pixele to lepiej łapały zasięg mimo brandowanego exynosa w środku w porównaniu z moim samsungoem s20fe na snapdragonie, więc oprócz modułu gsm to ważne są też jak zaprojektują anteny w środku urządzenia.