Wpis z mikrobloga

#yanek Widzę, że znikają posty. No to wrzucam jeszcze raz. Przed Państwem Neodymowy Mario - moderator Janka. Człowiek grzebiący po śmietnikach. Z takimi ludźmi zadaje się Janek. #patostreamy
bbul44 - #yanek Widzę, że znikają posty. No to wrzucam jeszcze raz. Przed Państwem Ne...
  • 8
  • Odpowiedz
@bbul44: A i zapraszam na inne moje filmy, gdzie widać inne pasje od magnesu neodymowego poprzez wykrywacz metali a to nurkowanie jest przy okazji 😁 Co robi wiele osób, mi daleko jeszcze do nurkowania 🤣🤣🤣
  • Odpowiedz
  • 0
@neodymowy-mario: Możesz sobie to tak górnolotnie tłumaczyć, ale nie zmienia to faktu, że jak ostatni menel chodzisz po śmietnikach i grzebiesz tam, a co najgorsze że bez rękawiczek.
  • Odpowiedz
@bbul44: Do menela bardzo mi daleko... Mam pracę i tak jak Ty zapewne zawsze czysty nawet po takim buszowaniu na szczęście zawsze mam w samochodzie mokre ręczniki co nie zmienia faktu że nie ubliżam ani Tobie ani nikomu ... Raz nie wziąłem rękawiczek ot tragedia ... Zobacz moje inne filmy gdzie łowię magnesem neodymowym chodzę z wykrywaczem metali oraz zbieram śmieci w lasach . Wiele jest takich osób które szukają
  • Odpowiedz