Wpis z mikrobloga

Czy ktoś też zauważył pogorszenie usług poczty polskiej? Wiem ze zawsze byly takie se ale wyjatkowo teraz jest chyba najgorzej… oczekuje na listy z banków na rozne adresy wyslane w tych samych dniach mialy dotrzec na koniec stycznia a mamy luty ich dalej nie ma. Nigdy az tak zle nie bylo docieraly max 1-2tyg
#pocztapolska
  • 3
@jbc00: banki nie lepsze, skąpią na wysyłce często biorąc najtańszą opcję. Poczekaj jak dotrą i sprawdź dokładny typ listu oraz datę nadania, wtedy można porównać ze stroną ile powinny iść.

Choć z datą może być gorzej, często listy masowe nie mają pieczątki, więc nie wiadomo kiedy wysłane, data z pisma niekoniecznie jest datą wysyłki. Niektóre mają numer do śledzenia, wtedy będzie na emonitoring.
@jbc00 jeśli mieszkasz w miejscowości z małym bezrobociem to prawdopodobną przyczyną jest brak pracowników. Etaty są nie obsadzone, bo po pierwsze płacą minimalną i przez to mało kto chcę tam pracować. Żadna przyjemność łazić w zimie, w mrozie czy jak na głowę leje się deszcz. Po drugie poczta polska za ubiegły rok miała 800 mln zł strat i prawdopodobnie mimo braku ludzi do pracy to niechętnie pozwalają zatrudniać. Prezesi myślą że ci
@Ramone: W PP mało kto chce pracować, wystarczy wejść na OLX, to ogłoszeń PP jest masa. Mój listonosz mówił mi, że musi z 2 z sąsiedniego rejonu 2 dni w tygodniu robić całkiem inny rejon bo tam nie ma kto ludziom listów roznosić. Na moim rejonie oni nawet roznoszą dodatkowo paczki pocztexu bo kurierzy zwolnili się.