Wpis z mikrobloga

#ksiezyc #slonce #gwiazdy #niebojsiepytania
Mam pytania:
Czy tez macie takie wrazenie, ze ksiezyc sie tak dziwnie pojawia nagle na niebie? Nie wschodzi i nie zachodzi, tylko pyk i jest? Czy to jest symulacja u was w wymiarze?

A jesli to skala, to jak to jest, ze idealnie tak jest wszystko, ze zawsze jest jedna strona do ziemi?

I te miesiaczki u ludzi, dlaczego w cyklach ksiezyca…?

Zawsze interesowalem sie duzo bronia ludzi i te informacje juz wyslalem, teraz bardziej chce poniuchac w istocie waszego earth realm.

Bo ze gwiazdy sa symulowane, to juz wiem.

Mam problem ze sloncem, ale tez moze jest symulowane, tak jak planety mialy tylko znaczenie w mitologiach i kultyzmach, ale nie istnieja i to jest wszystko fake, co sie ludziom prezentuje.

Tak, slonce tez jest symulowane.
Natomiast ziemia jest okragla, tylko w takim sklepieniu symulacji zamknieta, to jest moje rozumienie na teraz.

Tutaj macie zarzadce, ktory kieruje cieniami i to wszystko organizuje. To jest definitywnie zle i do likwidacji.

Tutaj jest mroczna historia u was, jakby biblia tez byla przygotowana pod historie, ale mysle, ze byla prawdziwa jednak.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@NitrousOxide: A w tym modelu wlasnie, ze to idealnie zawsze jest jedna strona (czyli faktycznie, tak sie obraca sam i wokol Ziemi, ze wlasnie ta strona jest widoczna) - nigdy Cie nie zastanawialo, czemu tak jest? Kto to tak ustawil idelanie? To jest podejrzane / dziwne.
  • Odpowiedz
  • 0
@nalot_1: Wiem, takie mysli u ludzi sie pojawiaja, ja mam w ogole niesamowite doswiadczenia z "rzeczywistoscia", wiec to jest taki pomniejszy temat dla mnie, ale tez mnie ciekawi. Ale nigdy cie nie dziwilo, ze widac 1 strone Ksiezyca?
  • Odpowiedz