Wpis z mikrobloga

@mazi87: w Polsce sobie nie poradzisz, jeśli nie masz tu bardzo wspierających ludzi i/lub nie masz jakiegoś już tu kapitału. Każdy kto bez tego sobie tu radzi (czy to zawodowo, czy ma dobrze prosperującą firmę), jeszcze lepiej by sobie poradził za granicą
  • Odpowiedz
@mazi87: tu czysto zależy od preferencji i doświadczeń każdej osoby. Ja najlepiej czuję się w Hiszpanii, w Polsce miałem ten problem, że tu znajomości miałem w dłuższej perspektywie bardzo platoniczne, plus bardzo narzekałem na różne cechy Polaków, np. wywyższanie się ponad innych bez żadnego poparcia tego w rzeczywistości. W Hiszpanii tego nie zauważyłem, ludzie dużo lepiej mnie traktują, a ceny (Madryt vs Warszawa) i zarobki (przynajmniej dla mnie) naprawdę nie wypadają
  • Odpowiedz
@mazi87: no co tu dużo mówić, typ siedział z dziewczyno w UK 10 lat przed wirusem wrócił tutaj kupił mieszkanie siedzą ale jakoś nie jest zadowolony laska nie pracuje a on w jakoś gowno robocie siedzi a teraz jeszcze ta wojna, tam by miał spokój jedynie to mieszkania nie mieli bo wszystko odkładał na powrót tutaj
  • Odpowiedz