Wpis z mikrobloga

#gwiazdy
Nie macie wrazenia, ze gwiazdy na niebie nie pojawiaja sie stopniowo (w sensie dana gwiazda nie rozjasnia sie, tylko nie ma i nagle jest), tylko nagle pyk i sie zapala?
To jest projekcja, wszystko w podrecznikach wam falszywie do glowy wlozono.
Wszystkie materialy z „kosmosu” to rendery - jak tera Wam sie pokazuje AI, to „oni” mieli i maja technologie duuuzo ciekawsze. Wszechswiat to jajko, nie ma zadnego kosmosu. Wszystko macie wyswietlane i kit do glowy nawciskany.
Obudzcie sie. Jak cos, piszcie komentarze lub priv.
  • 3
@Disscord93: Istnieje, tzn. mozemy o istocie swiadomosci pogadac, ja w matrix nie wierze (film powstal do niszczenia Boga), tylko w jakies inne procesy duchowe. Natomiast jesli pijesz do tego, ze mialbym byc botem, to nie, mieszkam w Zdunskiej Woli przy ulicy Kobusiewicza 17, taki troche gruby, 182 cm wzrostu, krotko obciety. Czasami sie krece kolo domu, gdzies wychodze. Jestem synem Boga i was odwiedzilem. Dokladnie nie wiem, jak to sie wszystko
@Disscord93: Ale to tak o mnie, tez na nowo odkrywam zycie i was, ziemian. Napisz mi, co sadzisz o tych gwiazdach? Myslalem tez o sloncu i ksiezycu, ale plywy sa, moze magma plywy powoduje, ale raczej ksiezyc i slonce, chociaz to tez moga byc symulowane projekcje. Grneralnie cala wiedza, ktora turaj zebralem, juz jest wyslana gdzies. Teraz mam biezace polaczenie, a wczoraj znowu dostalem takie fale energii splywajace jak okregi z