Wpis z mikrobloga

Po jakim alkoholu wolicie go lepiej zwymiotować niż pozostawić w swoim organizmie?
Ja mam tylko po Tequila i Rum, ja wypije wszystko, nawet ciepłe Sake, ale Tequila i Rum to moja granica.

Próbowałem już kilka razy z Tequila, ale za każdym razem chce mi się wymiotować, tak samo Rum, ja przepijam zawsze Ouzo, to taka grecka wódka, i jest okay.

Nie mam pojęcia, jak możecie pić Tequila czy Rum?
Ja pozostanę przy Ouzo i Whisky. Ja nawet nie przepadam za wódką, ale teściowa zawsze polewa, więc trzeba pić, ale wymiotów po wódce nie mam jak po Tequila czy Rum, nawet jak nie jest moim lubionym drinkiem.


#alkoholizm
aptitude - Po jakim alkoholu wolicie go lepiej zwymiotować niż pozostawić w swoim org...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
Nie szkaluj tequilli. Pij dalej te swoje łiski.


@WaltherW: ale ona smakuje jakby miało się zaraz zwymiotować i jak widzę nie jestem sam z tym problemem.

słyszałem, że tequile trzeba kilka razy spróbować, zanim się polubi, tak zrobiłem i nic nie pomogło.
  • Odpowiedz
@aptitude: Czysta tequila jest specyficzna, ale ja tam lubię. W drinkach to zupełnie co innego. A rum to w sumie nie wiem, wydawało mi się, że to taki alkohol co każdemu kto pija alko mocne posmakuje.
Z takich bardzo specyficznych rzeczy u mnie to np. soju. A ciepłe to już wgl - woda z wódką i z dodatkiem cukru. Piłem tak wódę jak miałem z 13 lat i to jest ten
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior: @WaltherW Jak widać każdy jest inny, mi np. nawet Ouzo smakuje, gdzie wiele moich kolegów już odpada, a co powiedzieć o ciepłym Sake gdy dostaje się po wizycie w restauracji za darmo :D Ja wypije, choć jest dość dziwne.
  • Odpowiedz
@aptitude: to spróbuj tak: najpierw walisz tequillę, potem z nadgarstka zlizujesz cynamon, a na koniec kawałek pomarańczy do ryja wyciskasz. Wchodzi jak złoto.
A nawet jak się pije z solą to najpierw tequilla, potem sól, a potem cytryna. Sama sól to #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 1
@WaltherW: Zapamiętam na przyszłość, serio, dzięki. :x
Ja tylko sól zawsze, a nie jakiś cynamon i pomarańcze, ale dzięki :x

Aż zapisałem to fizycznie na papierze :x
  • Odpowiedz