Wpis z mikrobloga

ehh uciekłem z mBanku do Millennium po ostatniej podwyżce opłat i widać jednak przepaść w aplikacji i stronie na korzyść mBanku, będzie ciężko się przestawić. przy przelewach cyklicznych nie pokazuje ile łącznie przelewów zostanie wysłane tylko musisz liczyć ręcznie, nie można ustawić przelewów seryjnych typu puszczenie przelewu w marcu, maju, wrześniu i listopadzie tylko musi być w równych odstępach czasu, np co miesiąc albo dwa, brak usługi wielowalutowej (jedna karta do kont w PLN, EUR, USD itd.), nie można wymieniać walut w aplikacji (?), czekanie kilkanaście sekund na przetworzenie potwierdzenia w aplikacji, gdzie w mBanku to się robiło w ułamek sekundy.
rozpisałem się, jakby ktoś się zastanawiał nad zmianą banku, bo widzę, że zazwyczaj jest tylko porównanie kosztów a funkcji prawie nigdy

#mbank #millennium #banki
  • 9
  • Odpowiedz
@Hydrochloridum no i warto wspomnieć, że w Millennium transakcję są wyświetlane według daty księgowania, a nie wykonania. Tak więc transakcja karta np. z poniedziałku wskakuje na listę w piątek z datą piątkową
  • Odpowiedz
ja przechodze do Santander, przyzwyczajenie do mbank chyba z 20 albo ponad lat robi swoje, w banku/aplikacji nie ma: 1) asystenta nadchodzacych platnosci, nawet te opcje polubilem, 2) kart wirtualnych/walutowo-PLN - odkad zaczalem korzystac w mbank, rzadziej korzystalem w revolut, 3) kart prepaid do platnosci w internecie. Ale np. na plus rabaty w mojej ocenie lepsze niz mOkazje. No i do niektórych rzeczy potrzebna jest siedziba banku, nie moze byc to np.
  • Odpowiedz
@f0ku5: a skad az tak drastyczna opinia, wczesniej czytalem i czesto pojawial sie obok millenium...natomiast jestem zaskoczony utrudnianiem zakladania kont wspolnych przez banki, akurat i w millenium i w santander osobista wizyta w placówce.
  • Odpowiedz
@f0ku5: o każdym banku którym czytałem jego klienci mówią że to dno i lepiej unikać xD
@seboos75: też się zdziwiłem że nie mogę konta wspólnego założyć przez internet, ale w placówce partnerskiej Millennium można bez problemu, chociaż tyle dobrego
  • Odpowiedz