Wpis z mikrobloga

@Uncontrollable24 cały Twitter przewiduje taki scenariusz, ze po obniżce nastąpi potężna zwała, bo przy poprzednich obniżkach często tak to wyglądało, wiec pewnie tym razem zrobią odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74 zobacz ile osób oprócz mnie szortowalo nq teraz są średnie dane a oni nawet głębszej korekty nie chcą zrobić żeby już w końcu wszyscy widzieli tylko longi xD ale to rozegram później teraz trzymam gaz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: @maniek74 Spokojnie, w europie bedzie recesja ale duzo szybciej pewnie wyjdziemy z tego bo europejczyk ma troche inny mental i oszczedza kase. Hamburger predzej wymaksuje karte kredytowa niz zacznie oszczedzac. Zobaczymy jak siwy bajerant potrzyma stopy dlugooo to moze byc bardzo ciekawie jak zacznie sie rolowanie dlugu na nieruchomosciach komercyjnych + wykoszenie firm zombie
  • Odpowiedz
@programistalvlhard tutaj możesz mieć rację jest inne podejście społeczeństwa w Europie szczególnie w Niemczech dużo ludzi widziało co się dzieje i zaczęło oszczędzać, nie wydając kasy na zbędne głupoty. Amerykanie przyzwyczajeni do życia na kresce dalej wydają co było widać po Black friday ( ͡º ͜ʖ͡º) patrząc na to ciekawe czy wyjdą z tego bez większych problemów
  • Odpowiedz
@maniek74: Kolego ulica to pogardliwie wszyscy Ci, którzy przenieśli się z giełdy krawężnikowej i jako ostatni mieli dostęp do newsów i notowań. No, ale nie fachowcy z wykopów, czy innych internetów. To są same asy wywiadu kurła jego mać i niestety, ale kupują towar jak Ci pogardzani ulicznicy, od dużych spółdzielni/MarketMakerów. No ale jako, że tego nie widzą, to nie czują się ulicą, ponieważ siedzą w domach, a nie na ulicy.
  • Odpowiedz
@maniek74 nie napisałem że wszyscy tylko że dużo było kilka osób na tagu, na Twitterze też co poniektórzy próbowali nawet Zaorski grał szorty ¯_(ツ)_/¯ często swoimi wpisami nie dołączasz się do dyskusji tylko prowokujesz nie wiem po co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Już srałem dziękuję za zainteresowanie. Właśnie to miałem na myśli z tą ulicą, być może źle to przedstawiłem ( ) Jesteśmy planktonem, który podgryza grube ryby i czasem się to udaje. Pozdro, bo widzę, że rakiety odpaliły 3...2...1...0...0...0...-1...-2...-3...-2...-1...0...1...2...3... i ???
  • Odpowiedz