Wpis z mikrobloga

Proszę o wsparcie w temacie. Już miałem Baldura w koszyku na Steami - gdy w tle pojawił się soundrack z Wiedźmina 3 (ograny już lata temu). Dziękuje

Co wybrać

  • Baldurs Gate 3 na lapku gamingowym 62.7% (69)
  • Wiedźmin 3 - PS4 37.3% (41)

Oddanych głosów: 110

  • 13
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: No ja ocieniam jednak Wieśka 3 za fabułę i gameplay jaką jedną z najlepszych gier, a baldura za mechanikę za jedynie dobrą. Wieśka skończyłem parę razy a w Badurze jednak gdzieś w połowie porzuciłem z nudów ale jeszcze kiedyś wrócę.
  • Odpowiedz
@Rhimdir: Trzy razy podchodziłem do wiedzmina 3, trzy razy porzuciłem przez #!$%@? gameplay i drewnianą walkę xd A gothica lubię. Każda misja na jedno kopyto pt. "idź za śladami"
  • Odpowiedz
@Massiv: po prostu nie jest to gra dla ciebie. Nie zamierzam cie przekonywac, ale mozemy podyskutowac o w3, bo gameplay ma bardzo dobry i wady na tle zalet praktycznie nie istnieja
  • Odpowiedz
@sperdolixpl: Ale o Ty czym chcesz dyskutować? Że gra mi się nie podoba? To co uważam o tej grze już napisałem, jest co najwyżej średnia, ma kilka dobrych momentów, ale tylko fabularnych, ale jak chcesz to mogę dodać: co chwilę przekleństwa, tylko po to, żeby były, wiele rzeczy nie ma kompletnie sensu, gameplay jest bardzo słaby, walka monotonna, w zasadzie klikanie jednego przycisku, czy tam trzymanie, do tego strasznie słabe sterowanie
  • Odpowiedz