Wpis z mikrobloga

NR 186 #serialseries
LISTA SERIALI

Blok Ekipa

Twórcy: Bartosz Walaszek
IMDb: 7.0/10
https://www.imdb.com/title/tt6274184/
https://upflix.pl/serial/zobacz/blok-ekipa-2013
Gatunek: komedia, animacja

Blok Ekipa to szorstki i zabawny serial komediowy o trójce kiboli z Warszawy. Wojtas, Walo i Spejson to główni chuligani, którzy prowadzą nas przez swój poniekąd patologiczny świat.

Czy polecam? Eh… I tak i nie. Pierwszym razem mnie odrzuciło, ale potem kumpel powiedział, że fajne no i są odcinki fajne i są odcinki bieda-reklama. Jednak Kapitan Bomba dużo lepsiejszy.
WLADCA_MALP - NR 186 #serialseries 
LISTA SERIALI

Blok Ekipa

Twórcy: Bartosz Walasz...

źródło: blokekipa

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: stara BE, kiedy w robieniu jej brał jeszcze udział Połać była zajebista. Solowe twory Walaszka są wszystkie równo #!$%@?. Kabura przykładowo to klapa totalna, BE ta późniejsza tak samo. Egzorcysta mu się trochę udał, ale to i tak jest dno w porównaniu z Koniem Rafałem albo Galaktycznymi Lekturami. Walaszek bez Połacia to bezbek totalny.
  • Odpowiedz
@eaxata: zgadzam się, stara Blok Ekipa była całkiem spoko, miała klimat i nawet spoko postacie. Później poziom spadł i w sumie przestałem oglądać. To trochę tak jak z Kiepskimi gdzie w pewnym momencie osiągneli idealny balans pomiędzy absurdem i humorem i wyszło kilka świetnych sezonów, a później klapa.
  • Odpowiedz
@eaxata: to po setnym odcinku powstalo jeszcze sporo dobrych odcinków, zresztą jak piszesz nikt nie potrafi nawet wskazać odejścia, więc to taki efekt placebo bardziej. Grubas jak chce to jakoś w egzorcyscie dalej potrafi, blok ekipa natomiast obecnie jest słupem reklamowym
  • Odpowiedz
Grubas jak chce to jakoś w egzorcyscie dalej potrafi


@Lomana_LuaLua: polemizowałbym, te żarty z egzorcysty nie miały już tej głębi i klimatu. Kalkował tam na chama bombę prawie cały czas, i do tego bardzo nieudolnie.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP o ile Grubaszek da z siebie te 30% i odcinek nie jest reklamą, to nadal jest co obejrzeć, ale trzeba przyznać, że poziom na przestrzeni lat jest bardzo nierówny. Ja tam lubię i te kilka minut co kilka tygodni jestem w stanie poświęcić na BE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz