Wpis z mikrobloga

Tak patrząc na nastroje większości tagów na vikop to ja mam do Was pytanie.. Czy wam wszystkim sufit na łeb się zwalił? Jak widze to racjonalizowanie polityki PO to aż mnie skręca. Ten portal schodzi co roku bardziej na psy. Czy to rzeczywiście jest taki napływ nowych roczników które jedyne co kojarzą to rudego z Brukseli? A rządów już nie bardzo? Oczom nie wierzę jak widzę jawne poparcie dla Tuska, i jeszcze abstrakcyjne liczenie tych jego obietnic XDDD. Zachowajcie chociaż neutralność co niektórzy. Kiedyś tu się jechało z POPiSem. Dziś jednym przyklaskujecie.. ( ͡° ʖ̯ ͡°smutni czasy nastali.
#kanalzero #polityka
  • 13
@asdfiksowy nie bój się, pamietamy. i nikt tu nie przyklaskuje ówczesnej polityce Tuska, bo za mało czasu minęło. Za to kibicujemy rozliczanie złodzieji z PiSu i jechanie z nimi. Tylko tyle i aż tyle ¯_(ツ)_/¯
@asdfiksowy: Ptysiu, czy Tobie sie sufin na łeb sie nie spadł? xD. pis wygrał wybory, dzieki koalcji nie rządzą. po nioecałych 2 mcach okazuje się, że pis to była zorganizowana organizacja przestępcza xD
@asdfiksowy Hmm dobra sprawdźmy - kiedy tu się jechało z po i pisem w jednym momencie? Trochę już tu jestem i nie przypominam sobie takiego momentu. Wybór między pisem a po jest trudny ale 8 lat pokazało, że PiS to inna gęstość względem KO. Więc niestety trzeba się pogodzić z lepszym złem, czego osobiście nienawidzę.