Wpis z mikrobloga

@Twierdziciel: Żeby jeszcze wartościowi to nie było by problemu. Doceniam muzyków, naukowców, aktorów oraz polityków i rozumiem że żyją z moich pieniędzy(wielu innych też ale za długo by by wymieniać). Nie przeszkadza mi to tak długo jak są to fachowcami. Ale obecnie najlepiej z moich pieniędzy żyją cwaniacy i inni których gdybym mógł decydować to nie chciałbym mieć na liście płac.
@Bartek2016: Obrazek to totalnie uproszczenie (w końcu to tylko coś w rodzaju ulotki), ale obrazuje bardzo duży problem, jakim jest rozrost państwa opiekuńczego, w którym władza siłą odbiera jednym i daje innym. To skłania do przemyśleń.
@Bartek2016: Ja tu nikogo nie promuję, a obrazek nie jest mój :) Sam nie mam też zbyt wiele wspólnego z PL. Po prostu podobał mi się sam jego wydźwięk, a nie widziałem sensu usuwanie tego podpisu na dole.

A tak z ciekawości, czemu uważasz PL za chorą partię?
@Aleksander_Newski:

Ot kolejna grupka ludzi, którzy walą populistycznymi hasełkami na lewo i prawo.

Oczywiście cała masa mniejszych lub większych 'głupstw', które reprezentują sobą przemawia za moją niechęcią do nich (włącznie z "bo tak")
@Bartek2016: nie chcę ich bronić i nie bronię, to nie był argument tylko pytanie

Rozumiem, mi też czasem szkoda czasu, ale plus opisywania swoich przemyśleń w internecie jest taki że wystarczy napisać raz, a potem można już tylko ctrl+c i ctrl+v. Nie wiem czy to coś zmieni bo nie wiem co masz do powiedzenia.