Wpis z mikrobloga

Mamy 14 lutego. Nie życzę wam, żebyście sobie kogoś znaleźli bo to by było szyderstwem. Każdy widzi jak wygląda sytuacja dla mężczyzn nie spełniających kryterium wyglądowych.

Życzę wam mądrości abyście umieli odróżniać rzeczy, których nie jesteście w stanie zmienić od tych, które możecie. I siły, żebyście przetrwali ciężki okres. Jedną z niezmienialnych rzeczy jest stosunek kobiet do "brzydali". Możecie próbować pisać do nich, może nawet wejdziecie w związek, ale wszyscy wiemy jak będzie wyglądał on - kobieta będzie miała do was pretensje o wszystko, ale nie powie na głos, że to przez wasz wygląd. Dopiero jak znajdzie czada to wszystko co "przeszkadzało" jej u was staje się magicznie spoko.

Uważam, że to jest mega świetną rzeczą, że kobiety stawiają sprawę jasno, że chcą przystojniaka (nawet "damskie przegrywy" piszą otwarcie o tym, kolejny dowód na to, że nie warto się męczyć). Ile cierpienia jesteście w stanie uniknać jeśli kobieta jest szczera wobec was. Najgorsze są kobiety, które chcą przystojniaka i nie chcą tego przed sobą przyznać. One będą was wodzić i niszczyć psychicznie.

Jesteście nieatrakcyjnymi mężczyznami i taki jest wasz los, żeby cierpieć w samotności. Świata nie interesuje co jest słuszne a co nie. Czy macie rację czy jej nie macie. Każda próba walki z prawdą będzie skutkowała cierpieniem, rozczarowaniem i depresją. Kobiety będą coraz bardziej dokręcać śrubę, bo mężczyźni im na to pozwalają. "Good night and good luck".

"Pośród zwyczajnych chwil budzić się rano ze spokojem
Zwykłe marzenie moje, sens marzeń jest w mikrofonie
W sumie świata wcale zmieniać nie chcę to byłoby szaleństwem
Dla tego już nie myślę o tym więcej
Jak Michael chcę zmienić to odbicie z lustra"

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #whitepill #mgtow
  • 5
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield Dlaczego jakakolwiek kobieta miałaby nie chcieć przystojniaka? A jednak mnóstwo kobiet jest samych i chętnie wezmą mniej przystojnego kolesia, tak jak chłop zaakceptuje szarą myszkę zamiast super pięknej dziewczyny. Że kobietę może Ci kiedyś odbić chad? No jest taka niezdrowa szansa, ale co z tego. Żyj tu i teraz, ciesz się nawet miesiącem z jakąś laska, potem najwyzej znajdziesz inną.
  • Odpowiedz