Wpis z mikrobloga

@XYZ91 w kazdym wpisie płacze jaki to Natan jest zły
podobno jest gorszy nawet od samego adolfa a wariat radek to przy nim zadymiarz
ciekawe czy to roksysyn spłakany protokołem beatris czy labryczka ze zniszczoną psychą
#famemma

tiktak

  • to roksyn 53.7% (36)
  • labryczka transwestyta 46.3% (31)

Oddanych głosów: 67

  • 17
  • Odpowiedz
@MarcinE45: tak jak nie lubie natana to ból dupy tego goscia i to przeżywanie co tu sie na tagu dzieje mnie w #!$%@? śmieszy xDD gość się spina o gówno stronke i jakiegoś eliciarza z siebie robi xDD
  • Odpowiedz
@MarcinE45: mi sie wydaje, ze Natan wykorzystal wykop (wiadomo i w druga strone), wczesniej byl nudny hejtowany i nic nie wnosil do frikow
zrobil to co wykop chcial, ale tylko dla swoich korzysci
starzy wyjadacze wiedza, ze dla wykopu jest nie on pierwszym parobkiem
bo to nasz cyrk i nasze malpy
a Ci co o tym zapomnieli i sie obnosza na tagu, no to wiadomo co jest za to i gdzie.
  • Odpowiedz
Boty Natana, ja tu mogę jechać kogo chce, a to konto to moje drugie konto na wykopie, pewnie większość z was w realnym życiu by mi mówiła na pan i nie czaicie wgl akcji xD
  • Odpowiedz
@d4wid: indygo ? Ty to masz z 14lat chyba co to #!$%@? wgl jest indygo ? Buahaha, ciebie zaraz też mogę jechać jak twojego bozka szmatana
  • Odpowiedz
@d4wid: indygo ? Ty to masz z 14lat chyba co to #!$%@? wgl jest indygo ? Buahaha, ciebie zaraz też mogę jechać jak twojego bozka szmatana


@XYZ91: ty chłopie wstawiasz znak interpunkcyjny przed spacją i piszesz jak jakiś autysta. Do Choroszczy i to migiem
  • Odpowiedz
@d4wid: Pisze z telefonu i w sumie to nawet partnerem do rozmowy nie jesteś, więc mam #!$%@? w ciebie


@XYZ91: masz #!$%@?, ale i tak odpisujesz. Jeszcze się tłumaczy imbecyl, że pisze z telefonu, telefon Ci wstawia spację przed znakiem interpunkcyjnym? Widać, że po zawodówce jesteś, dam sobie rękę uciąćXD
  • Odpowiedz
@d4wid: ja se #!$%@? dam uciąć, że masz max 17 lat i chcesz wyjść na mądrego

Odpowiedz


@XYZ91: dobra widać, że ty to jakiś wykopek pokroju matikox i inne gówna bezbekowe. Ale z zawodówką to jak widać w punkt trafiłem
  • Odpowiedz
@d4wid: No jestem po zawodówce,


@XYZ91: no #!$%@?, bo to widać, że za inteligentny to ty nie jesteś. Ten tag upadł przez takich autystów jak ty. Niestety została garska osób z ponadprzeciętną inteligencją eh
  • Odpowiedz