Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu #kanalsportowy tak słabo przędzie?
Od początku jego powstania myślałem że to będzie to takie rozbudowane, internetowe Cafe Futbol.
Tymczasem sa to takie luźne gadki szmatki gdzie 3-4 gadające głowy wyrażąja swoje zdanie z oceną meczy ala wyjme taką tabliczkę "bo tak".
Brak tam w zasadzie wszystkiego oprócz influencerki. Skrótów meczów czy nawet choćby samych bramek a na ich podstawie jakiejkolwiek analizy meczowej, taktycznej, oceny poszczególnych graczy jak i taktyki, formacji. Wszystko tak na #!$%@? (że sie tak wyraże). Wszystko po łebkach.

- Sądziłem że w oddzielnych materiałach będzie można liczyć na bardziej kompleksowe omówienie każdego meczu (taktyka, statystyki, oceny poszczególnych zawodników na podstawie ich gry/statystyk).
- Że będzie cotygodniowy oddzielny cafe futbol o Polakach występujących w ligach zagranicznych z ich statystykami, omówieniem postawy meczowej i ich sytuacją w zespole. Ale nie tyko tych z potencjałem na Reprezentacje ale wszystkich wybijających się w swoich ligach (nawet gdy nie sa tak znani- choćby jako ciekawostka), gdzie będa mówić jak grali indywidualnie, jak w porównaniu do swojej formacji i warunków (przeciwnika z jakim przyszło im zagrać) jakie były ich statystyki itd.
- Program o sytuacji młodzieżowców w ich klubach o jakichś nadchodzacych perełkach itp.
- Program o zapleczu ekstraklasy.
- Program o niższych ligach.
- dodatkowe filmiki o ciekawostkach okołopiłkarskich np akademiach piłkarskich, stadionach, sytuacji w polskiej piłce
- cykl w którym trener pokazuje jak trenować poszczególne zagrania, na danej pozycji, co jest ważne
A co z tego wyszło?
Kupa. Po prostu kupa. Żeby nie powiedzieć gorzej.

Dodatkowo (jako ze to kanał ogólnotematyczny) to programy o polskim koszu, siatkówce, tenisie i innych dyscyplinach jak choćby odwiedziny u lekkoatletów i rozmowa o ich życiu, treningach i innych przygotowaniach (a przynajmniej to co mogą powiedzieć).

Tam nie ma profesjonalizmu. Co oglądam jakiś program tych 3 głów to mam wrażenie że aby tylko sobie fajnie pogadać i odfajkować. Żeby nie było to poziom Ligi Minus na WeszloTV jest jeszcze gorszy. Jednym z nielicznych ciekawych programów które lubiłem oglądać na kanalsportowy był mało popularny "magazyn lig egzotycznych" czyli kontynuacja tego co robił wcześniej Kotleszka.

#takaprawda #sport #pilkanozna #weszlo
4pietrowydrapaczchmur - Wiecie czemu #kanalsportowy tak słabo przędzie?
Od początku j...

źródło: Kanał Sportowy

Pobierz
  • 3
@4pietrowydrapaczchmur ale piszesz o rzeczach tak niszowych że one jeszcze bardziej by się nie oglądały niż to co jest teraz. Rozumiem, że zaangażowanego fana to wszystko kręci ale przeciętnego widzą średnio. Moim zdaniem utrzymanie tak dużego kanału stricte sportowego nie jest możliwe że względu raczej niskie zainteresowanie treściami sportowymi na yt