Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mvchyc: właśnie, że nie grałem, ale sporo ludzi porównuje do vallheima. Z tego co wyczytałem to w V były raidy na bazę a tutaj tego nie ma. Co nie zmienia faktu, że jest co robić
  • Odpowiedz
@Mvchyc: valheim jest dużo bardziej klimatyczny. To jest za to bardzo przystępne. Teleporty, latanie itp przez co gra jest duzo dynamiczniejsza
Jak lubisz budować to imo valhaim lepszy. Tutaj pomimo mnogości tekstur jakoś nie wiedziałem po co i na co mam coś stawiać.
  • Odpowiedz
@invit: przeciez w valheim tez sa teleporty. Odkad w czarnym lesie je odblokowalem to w sumie zawsze nosilem przy sobie skladniki zeby sobie quick travel zrobic.

No i sorry jak przy teleportach to jeszcze mozna argumentowac, bo surowcow sie nie da teleportowac i trzeba albo nakopac naraz caly statek, albo zwyczajnie zamieszkac blisko tych biomow, tak w wypadku budowania to sie nie moge zgodzic.
Zaczynajac od ilosci materialow idac przez mozliwosci
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd @invit @Dajzel
dzięki Panowie za podpowiedzi.
W Vel grałem z pół roku temu. Później zrobiłem sobie przerwę, pograłem w międzyczasie w tytuły z lepszą grafika i jak chciałem wrócić to strasznie mi grafika przeszkadzała.
Jak zobaczyłem Enshroud, to wygląd mi się bardzo spodobał
  • Odpowiedz
  • 1
dzięki Panowie za podpowiedzi.


@Mvchyc: spoczko :)
btw: we wcześniejszych wpisach pisałem o niej jako też grze survivalowej, jakby co to dementuję :P nie ma takowych elementów, nie trzeba się dokarmiać bo regeneracja staminy albo hp to już tylko zwykłe elementy arpg. Generalnie to jest ARPG z elementami budowania i w miarę rozbudowanym craftingiem.
btw: właśnie robię sobie ogródek do uprawiania roślin :P
acidd - >dzięki Panowie za podpowiedzi.

@Mvchyc: spoczko :)
btw: we wcześniejszych w...

źródło: 20240213194536_1

Pobierz
  • Odpowiedz