Wpis z mikrobloga

Wykopki, tak sobie pomyślałem, że pochwalę się swoim #hobby które pozwala mi czasem dorobić sobie i zakupić więcej mortadeli, serdelków, chleba i co tam jeszcze najgorszego w sklepach jest (lubię mortadelę jak coś, ale tylko z Łukowa).
Moje hobby to #druk3d i #grawerowanie i cięcie laserem.
Najpierw pochwalę się swoim głupim pomysłem na walentynki, który przyszedł mi kilka dni temu do głowy. Niektórym ludziom się podoba, inni są święcie oburzeni że to debilne i że tylko najgorszy idiota mógł na to wpaść - Dlaczego? Nie wiem..
No więc zaczynamy od drukowanych serduszek z różnymi napisami :D
ANAL?, SEND NUDES, SUM FUK?, KUMPLE, FRIENDS (friendzone w opór), a skończymy na #!$%@? serduszkach (brelokach do kluczy).

Dajcie znać co myślicie o takim hobby
#walentynki #laser
gumis112211 - Wykopki, tak sobie pomyślałem, że pochwalę się swoim #hobby które pozwa...

źródło: anal

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie ten projekt jest banalnie prosty i przerobienie napisu to jakieś 4 minuty zabawy, bo zrobiłem sobie szablon.
A jak ktoś chce, to wrzuciłem te projekty za free i można sobie samemu wydrukować
gumis112211 - Ogólnie ten projekt jest banalnie prosty i przerobienie napisu to jakie...

źródło: send_nudes

Pobierz
  • Odpowiedz
@gumis112211: Gdzie to sprzedajesz, jak się reklamujesz?
Ja bawiąc się drukarkami od paru lat, póki co sprzedałem chyba tylko jeden wydruk (z kilku części) jednemu z mirków tutaj.

Co do własnych modeli, to na cults3d mam tyle sprzedaży, że nawet mi się nie chce hajsu stamtąd wypłacać, bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@bukszpryt: W sensie że masz te sprzedaże na cults? Czy wręcz przeciwnie?
Ja na grupach tematycznych czasami sprzedaję, ale to też pojedynki - bo gadżety do konsol robię. Czasem takie głupoty jak te serduszka. WIęcej mi rzeczy ze sklejki idzie niż drukowanych
  • Odpowiedz