Wpis z mikrobloga

Gdzie ci wszyscy fani natanka co tak przed swietami grali w gre a teraz co ? skonczylo sie ? gdzie ci wszyscy obroncy natanka jaki to on cacy i owacy XDDD ? dwa miesiace temu jak ktos tutaj miał inne zdanie niz natanek to był jechany i podpisy "grasz srasz asz asz" ? juz sie natanek znudził? wykopki to sa jeszcze wieksze choragiewy jak ci sami zawodnicy amen.

#famemma #cloutmma #primemma
  • 16
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: Można sobie u mnie na profilu zobaczyć jak fanatycy Natana mnie jechali może z jakiś miesiąc xD Już dawno pisałem że to podrabianiec i zostałem znienawidzony a przez niektórych okrzyknięty trollem. Ale no cóż, kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.
  • Odpowiedz
  • 1
@SuperN0vak: dokladnie , wczoraj przeczytalem wykop i ku mojemu zdziwieniu juz wypiski ze natanek sie wypalił i jest zapychaczem itp itd ze za duzo juz o grze mowi , to byla kwestia czasu , ja tez jak cos nie przychylnego napisalem to zaraz wylew oskarków broniacych tego mopa pracza z borderem na glowie
  • Odpowiedz
  • 1
@merriweatherpostpavilion: gosc ktory nazywa wszystkich dookola cpunem i ze talerzyk talerzyk a dlaczego? bo sam jadł jak glupek teraz moze nie je ale to chwilowy incydent i dostał głupawki ego , lada moment znowu zacznie zrec jak kolega tancula i co wtedy?
  • Odpowiedz