Wpis z mikrobloga

DORADŹCIE co wybrać, od razu mówię że potrzebuje taki telefon, taka praca.

Note 3 czy Xperie Z2 ?

Brał bym Xperie od kopa (wodoszczelność + lepszy aparat (duzy plus, bo robie sporo fotek do pracy)) Ale ma za mały ekran ;/ Mam teraz 6" i jest idealne, dlatego jestem w stanie zejść na 5,7 NOT'a.... Ale 5,2 już mało ;( Nie ma czegoś identycznego jak Z2 tylko z wiekszym ekranem ?

#jakzyc #pytanie #kiciochpyta #z2 #xperia #note #note3 #android #telefony
CarlosIrwinEstevez - DORADŹCIE co wybrać, od razu mówię że potrzebuje taki telefon, t...

źródło: comment_gqdmsCYT1XFESQp94vUqVox3bOqfLS0i.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@thebarto: Była by idealna (z tego co przewidują że ma być) ale pewnie najbliżej za pół roku, a nie mam tyle czasu.

@MrTofu: Za słaby aparat :( No i 6,44 to znowu w druga stronę... za duże.

@beeper: Soft ? Ale poruszyłeś ważną kwestię Note 3 ma świetne wsparcie, a i gadgetów jest mnóstwo (na których bardzo mi zależny)

@detektor_szczescia: Ok, tyle za mały wyświetlacz :(

@TralalAlf:
  • Odpowiedz
@epi: Tak, śmiało robię wszystko na 6" jedną ręką (sięgam w bok i do ponad połowy w górę), pracuje mi się wygodnie na 6", a używam sporo Teamviewera i im mniejszy wyświetlacz tym znacznie gorzej się pracuje (będę żył dłużej o 10 lat z racji ograniczenia nerwów po przejściu z 4,7 na na 6"), do tego przeglądam bardzo dużo neta, a wiadomo jak się czyta strony an tablecie a na telefonie
  • Odpowiedz
@sspiderr: No kosztem wodoszczelności... I "nie wymienne" znaczy mało w smartphonach, sam rozbierałem i wymieniałem już "niewymienne" obudowy :) A poza tym 2 lata gwarancji wystarczy żeby go nie otwierać (chyba?). Choć tak jak mówisz, nie wymienne odstrasza... To tak jak kupić auto z zaspawaną maską silnika :)
  • Odpowiedz
@sspiderr: Miałem w SGS III Baterry pack 3000 mAh i wydłużał mi do 2-3 dni użytkowanie, i to tak "na lajcie", a z normalną baterią 1 dzień. Do tego powiększał tylko grubość telefonu, nic na szerokość i wysokość - co było mega fajne, bo telefon praktycznie nie zmieniał bryły.
  • Odpowiedz